reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

kleopcia mój syn jak idzie chodnikiem to tylko po czerwonych częściach i potrafi zrobić awanturę jak mu nie pozwalam ale nigdy bymnie wpadła na to może być objaw jakiejś choroby
No widzisz. Na takiego specjalistę - neurologa dziecięcego trafiłam... ja za dzieciaka też tak skakałam, zresztą kto nie skakał. Jeszcze objawem autyzmu wg tego lekarza było np. jedzenie drugiego dania zaczynając od np ziemniaków, później mięsko a nie troche tego troche tego
 
reklama
Witam,
chciałabym do Was dołączyć. W niedzielę zrobiłam test a tam dwie piękne kreseczki. 5tydz. już za nami. Termin porodu to ok. 21 listopad. Mam już 4 latka w domu, więc nie będzie łatwo :) Pozdrawiam :)



 
Ostatnia edycja:
Lekarze to wymyślają takie cuda ze hej. Mój syn ma afekttwny bezdech czasami to krew odplywala mi z głowy jak widziałam jak nie może złapać tchu cały sinieje i sztywnieje. Byłam u neurologa i powiedział ze niektóre dzieci tak po prostu maja na szczęście z tego się wyrasta.

Co do szczepionek to juz nic nie pisze naczytalam się takich glupot ze głowa mała.

Ja jestem sama tygodniami tylko teraz tak się zdarzyło ze maz był wieczorami w domu. Dlatego tak strasznie się obawialam drugiego dziecka ze sobie nie poradze ze będę sama itd itp No ale teraz będzie musiał sobie człowiek poradzić.

Dziewczyny nie wiem co to bezsenność bo ja to bym nonstop spala dzisiaj jestem wyjątkowo bez drzemki w dzień.

A mam pytanie : lubicie czytać książki ???
 
Zmykam spać ! Może dzisiaj pośpię. Bezsenność mi dokucza.
Calineczka czy my się nie znamy z innego forum 4 lata temu?

Co zrobić żeby pod każdym postem dodawały się suwaczki?
 
Mamba ja lubie czytac I czytam caly czas:-)heheh a co ja mam powiedziec ja mam dwoch malych:-)i tez ciagle sama jestem:-)
 
Hej dziewczyny! Mam nadzieje, ze przyjmiecie mnie do swojego grona?;) Ja 2 kreski zobaczylam na tescie 10 marca, a termin @ mialam na 16, wiec juz 6 dni przed terminem cos tam bylo widac;))) Teraz po terminie krechy sa wyrazne, do lekarza wybieram sie za poltora tygodnia (gin powiedzial zeby poczekac 2 tyg od zatrzymania @ i dopiero wtedy przyjsc na wizyte) no wiec czekam... I sie stresuje i w ogole to wszystko do mnie jeszcze nie dociera!:) Wg internetu powinnam rodzic miedzy 19-23 listopada ale to pewnie mi powie lekarz na wizycie?;)
 
Witam,
chciałabym do Was dołączyć. W niedzielę zrobiłam test a tam dwie piękne kreseczki. 5tydz. już za nami. Termin porodu to ok. 21 listopad. Mam już 4 latka w domu, więc nie będzie łatwo :) Pozdrawiam :)



Draya to podobnie do mnie ja mam na 19 listopada:-) fajnie że nas więcej...[emoji122] [emoji275]
Hej dziewczyny! Mam nadzieje, ze przyjmiecie mnie do swojego grona?;) Ja 2 kreski zobaczylam na tescie 10 marca, a termin @ mialam na 16, wiec juz 6 dni przed terminem cos tam bylo widac;))) Teraz po terminie krechy sa wyrazne, do lekarza wybieram sie za poltora tygodnia (gin powiedzial zeby poczekac 2 tyg od zatrzymania @ i dopiero wtedy przyjsc na wizyte) no wiec czekam... I sie stresuje i w ogole to wszystko do mnie jeszcze nie dociera!:) Wg internetu powinnam rodzic miedzy 19-23 listopada ale to pewnie mi powie lekarz na wizycie?;)
Przyjmiemy pewnie. Lekarz powie kiedy termin Ale ja najpierw kalkulatorem w necie wyliczylam i on to samo powiedział ze termin na 19 listopada tylko to się może zmienić troszkę jak będzie usg już zrobione Ale to o kilka dni ewentualnie. [emoji275]

Dziewczyny niby tak się chce spać .... Nie powiem zasypiam o 21 Ale już o 5 sie budzę na siku i potem ciężko zasnąć chyba od emocji i myślenia....
 
reklama
Do góry