reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

A mnie od jakiegoś czasu wołają okna żeby je umyc:) ale kompletnie nie mam głowy do tego....aż wstyd kogoś do domu wpuścić bo szyby całe z tych zielonych pyłków z drzew....no i małe rączki wszędzie poodbijane:)
 
reklama
Ja tez w szafach musze poukladac i tak mi schodzi juz ze 2 mc z tym ale od pon mam zamiar zaczac czesciami i po troche po pokoju lacznie z oknami to moze do urodzenia dziecka zdaze hahhah
 
Ja tez musze w szafach he :))
Którejś z Was czasami jest słabo? Mi dziś od rana jakoś niedobrze w głowie się kręci i uczucie gorąca co jakiś czas:(

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Hejka u mnie intestywnie podczytuje was w biegu cala noc malo co spalam bo mlodego kaszel dusil bylismy u lekarki zekomo zdrowy....?
Ja mam wszystko.z szaf wlasnie powywalne chlopakow na dwor wygnoilam i rozpoczynam pakowanie :)
 
U mnie również takie słabosci wystepują ostatnio mysłałam ze zemdlje w autobusie, ledwo do pracy doszłam taka blada i zielona ze az sie rozpłakałam ale potem mi przeszlo kolezanka zrobila herbate, wody sie napilam odpoczelam i bylo w miare.
Ja mam i okna brudne i w szafach misz masz. Okna zostawie męzowi podobno to za duzo obciazenie dla kobiet w ciazy podnosic rece do gory i machac przy myciu okien a i niebezpieczne bo sie zakresi w głowie i mozna sie gdzies obalic także okien nie myjcie dziewuszki.
W szafach zrobie porządki jak juz bede na zwolnieniu lekarskim narazie nie moge pogodzic pracy z domem za duzo dla mnie.
Jeszcze ten tydzien był straszny tesciową przywiezlismy do nas bo musiala isc do szpitala. I ta sie nasluchalam od niej o chorobach biedna tak sie meczy z kaszlem, i ta wizyta w szpitalu chorób płuc cos przerazającego. Tak mnie w tym tygodniu jakas nostalgia i deprecha dopadla z tego wszystkiego ze zapomnialam nawet ze powinnam sie teraz cieszyc czyms pieknym co sie zbliza szybkimi krokami.
 
Gratuluję wszystkich wizyt :)

Sylka
, mogłabyś podzielić się namiarami na polecanego specjalistę od echa serca? Ja nie wiem czy będę potrzebować ale wolę mieć dobry kontakt pod ręką w razie czego.

U nas po staremu. Czekam na swoje połówkowe i chyba tyle. W pracy.... nawet fajnie, ale muszę Wam powiedzieć, że jednak jestem zmęczona. Padam wieczorem a rano... ciężko wstać ale ... jeszcze chwilkę spróbuję popracować i pozamykać niektóre tematy.
Jeśli chodzi o strój na plaże - kupiłam sobie górę tankini (na all za jakieś 40 pln - jakaś pomocja była), przyszła, fajna - na urlop nad morzem na pewno się przyda.
 
Mnie naszczeszcie nic nie boli i mam w miare dobry dzien. Alex tez jest juz soba ;) kreci sie i wierci tak jak wczesniej :D to mnie uszczesliwilo :) i zrobilam dwa ciach 3 bita i torta rafaello bo jutro mam 30 urodzinki :) i bed ie czamprezka :)

Również składam najlepsze życzenia spełnienia wszystkich marzen i bezproblemowej ciąży i rozwiązania :-)
 
Agnoba ja dostałam namiar na dr Renate Jaczyńska jako dobrego gin od polowkowych. Dzwonilam bo chcialam glownie na 4d i przeplywy bo na nfz nie ma wskazan bo moja ciąża rozwija sie dobrze i przeplywow nie musze robic. Ale dla swietego spokoju chcialam wszystko. Tylko ona 4D nie robi i chyba do niej nie pójdę a kolezanka mi polecila swojego dr ktory specjalizuje sie w mnogiej i ma tez do 4d wiec moze do niego pojde. 4D to bardziej kaprys ale chciałabym :)
 
reklama
OK, to Jaczyńską ja znam, ale ona, z tego co wiem od swojej gin nie robi echo serca... Słyszałam, że dobrych specjalistów mają na Agatowej. Zobaczę po połówkowym czy będzie potrzeba robić.

Dziewczyny - pytanie mam. Czy któraś z Was wie / miała ultradzwięki i laser w ciązy? Mam skierowanie na 10 zabiegów na stopę i od 2 ginów usłyszałam, że "nie powinno zaszkodzić". Wolałabym mieć pewność....
 
Do góry