reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
No wlasnie chyba sobie ubzuralam ze robi bo namiar dostalam jak powiedziałam ze gin od prenatalnych na nfz to gbur :) to dr powiedziala ze jak bardzo chce prywatnie to ja poleca.
 
Finkemma sto lat dla Ciebie!

Mama posprzątała mi balkon i widziała ją sąsiadka, a mam taką wścibską. Sąsiadka mojej mamy nie kojarzy i śmiejemy się z mamą, że teraz będzie rozpowiadała, że sprzątaczkę wynajmujemy bo tak nam się w głowie poprzewracało :-)

Na ubranka dla małej będziemy kupować komodę w Ikei, niestety do naszych szaf nic już nie upchnę.
 
finkemma wszystkiego najlepszego, dużo słodyczy w życiu i jak najmniej smutnych dni :tak:
Piszecie o sprzątaniu, ja czuję się troszkę lepiej, więc sprzątałam od kilku dni (jestem niestety perfekcjonistką), teraz wszystko jest idealnie a ja dzięki temu czuję się psychicznie lepiej ;-)
Ewel, Sylka myślałam dziś o Was z uwagi na jutrzejszy wyjazd na Okęcie :-D
Dziewczyny zaczynam chudnąć, wiem, że maluszek jest bezpieczny bo ściąga ze mnie, ale na tym etapie powinnam jednak przybierać a nie chudnąć :eek:
 
Aleali, ciągle mamy ten sam problem. Miałam wczoraj usg połówkowe i nadal ważę 55-56 kg (przed ciążą 57 kg) i pytałam położną czy to nie jest dziwne to powiedziała żeby się nie martwić, bo szczupłe kobiety czasem tak mają i że pewnie jeszcze przybiorę na wadze i brzusio też wywali do przodu (bo narazie to brzuszek tez mam malutki). Ale ważne że synu zdrowy :-) śliczny kawał chłopaka, waży już 400 gram:-)
 
Dziewczyny a czy któraś z was ma dzieci rok po roku??albo właśnie wyczekuje??? Bo mam kilka problemów i nie wiem jak logicznie rozwiazac:) tzn. Np. Jaki wózek, co z lozeczkiem czy kupować drugie drewniane czy starsza przenieść juz do"normalnrgo" ...I takie tam;)
 
finkemma wszystkiego najlepszego, dużo słodyczy w życiu i jak najmniej smutnych dni :tak:
Piszecie o sprzątaniu, ja czuję się troszkę lepiej, więc sprzątałam od kilku dni (jestem niestety perfekcjonistką), teraz wszystko jest idealnie a ja dzięki temu czuję się psychicznie lepiej ;-)
Ewel, Sylka myślałam dziś o Was z uwagi na jutrzejszy wyjazd na Okęcie :-D
Dziewczyny zaczynam chudnąć, wiem, że maluszek jest bezpieczny bo ściąga ze mnie, ale na tym etapie powinnam jednak przybierać a nie chudnąć :eek:
Aleali to milo:) fakt można by się spotkać na soczku:))

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Mnie też czekają generalne porządki, musze się za nie zabrać póki jestem sprawna vo potem z brzuchem wielkim nie będę skakac po Krzesłach. I muszę dokupić jakieś meble bo się nie pomieścimy z dodatkowym Członkiem rodziny :)
u mnie dzisiaj pogoda Dziwna, musiałam wyjść ze sklepu na świeże powietrze bo mi duszno strasznie się zrobiło.
 
reklama
Anastazi a jakie wózki oglądałam juz? Bo ja przy chłopakach miałam britaxa b- duala i phil tedsa które są tez wózkami rok po roku ja tez muszę dokupić jedna komodę bo sie chyba nie pomieścimy chłopaki maja tyle rzeczy ze szok a musza do pokoju przyjąć nowe dziecko póki nie rozbudujemy domu
 
Do góry