reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Dziewczyny gratuluję wizyt i trzymam kciuki za dzisiejsze wizytujące. Już niedługo wszystkie będziemy tuliły swoje maluszki :-)
Też mam dzisiaj wizytę wieczorem, mam nadzieję, że to już ostatnia przed porodem. Szczerze to mogłabym rodzić już w tym tygodniu ;-)Dzisiaj w nocy tak mnie pachwiny bolały, myślałam, że oszaleję

Jaga trzymam kciuki, żeby infekcja szybko przeszła

Letycja u Ciebie to chyba jedno z większych forumowych dzieci będzie. A to Twoja pierwsza ciąża czy kolejna?
 
reklama
Czesc, mam wyniki gbs, nic nie znaleziono, wiec jestem spokojna. A z tym położeniem to ja nie umiem odróżnić, 2 razy mi mówili ze lezy główka na dol, a rozpycha się i po lewej, i po prawej, i z góry. Mam nadzieje ze to raczki i nóżki tylko.
No i ja podejrzewam ze moj bedzie powyzej 4 kg jak sie urodzi, usg wiecej nie mam, wiec sie nie dowiem, chyba ze w szpitalu zrobia przed porode,.
 
Witam!
Ja też się melduję po wizycie. U nas wszystko ok, młody odwrócony jak trzeba główką w dół . Jedna rzecz mnie niepokoi. Szacunkowa waga to ok.4 kg a jeszcze 11 dni do terminu i możliwość przenoszenia do 2 tyg. więc nie wiem jak dam radę z takim chłopem rodzić sn.
dasz dasz hihihihih moj sie teoretycznie 4,5 zapowiada, ciekawe jak to sie okaze w praktyce. drugiego juz miałam pow 4kg, wiec na mniej nie licze :D
 
Reni84 to będzie mój trzeci poród. Ale moje dziewczyny wazyly 3200 i 3400, mimo że urodzone po czasie. Wyskakiwały jak piłeczki:)
Lotka to ty zaprawiona w boju, ale skoro piszesz że można to trochę mniej się lękam:)
 
Reni84 to będzie mój trzeci poród. Ale moje dziewczyny wazyly 3200 i 3400, mimo że urodzone po czasie. Wyskakiwały jak piłeczki:)
Lotka to ty zaprawiona w boju, ale skoro piszesz że można to trochę mniej się lękam:)

A oba porody po terminie? Ile po?
Ja w pierwszej ciąży bardzo się bałam rodzić po terminie (i urodziłam dwa dni przed), a teraz sobie wmawiam, że drugie dziecko rzadziej się przenosi. Prawda to czy sobie wmawiam?

Napiszcie jakie miałyście te drugie porody. Lżejsze? cięższe? Dłuższe?
 
ja miałam pierwszy 16h, młody wazył 3740. drugiego rodziłam 1h, 4030. bolało podobnie, bo oba miałam bóle krzyzowe, ale za drugim razem zdecydowanie lepiej, bo krócej :) obaj byli przenoszeni, pierwszy 10dni, drugi 5. teraz jak sie panicz odwróci, to licze na lekki, szybki poród w terminie :D a maz sie smieje ze jak to tak za kazdym razem krócej, to ten to mi juz po drodze wypadnie ;-)
 
Wow!!! To nam sie worek z rozpakowanymi mamami otworzyl :-))))
Serdeczne gratulacje i duzo zdrowka i spokoju.

Co do przenoszenia - moja mama przenosila 2 swoich dzieci a jak ogladam sobie ten serial 600 gram szczescia to jest dosc duzo pan, ktore mialy wczesniaczkow wczesniej. Moze wiec jakas prawidlowosc w tym jest?
 
reklama
Do góry