reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

ewel kochana ja mam dość konserwatywny pogląd na temat internetu. używam go tylko w domu. nie używam ani w komórce ani w tablecie i bardzo lubię swoją wolność ( oczywiście to tylko przenośnia ) ale rzeczywiście mocno mi zależy na tym żeby to nie zdominowało mojego życia. więc ewentualnie dowiedzie się jak już wyjdę ze szpitala
 
reklama
Mierzy sie nie obwód brzucha a wysokość macicy obwód to do niczego nie potrzebny :)herbatę z liści malin od trzech tygodni przed terminem wcześniej można wywołać niepotrzebne skurcze czy coś daje napewno lepsze ukrwienie macicy po porodzie nie szalalabym za bardzo z nią bo obkurczania moze bolec ja już po ostaniej wizycie u położnej nareszcie ! Teraz już odliczam dni do cc:)
 
Mogę dać na priw swój numer jak ktoś chce i wtedy smsem możecie dać znać. Bo rozumiem ze z netu nie każdy w szpitalu korzysta:)

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
hej
W nocy miałam 2 bolące skurcze, myślałam, że to już, ale teraz cisza. Gardło nadal boli, płukania nie pomogły .... Mam podobne zdanie co internetu co miniaaa. Używam neta tylko w domu. Nie korzystam w telefonie. Także urodzę i dam znać :tak:
 
Dwa to ja bym chciała. Mieć :)) bo ostatnio to chyba przez całą noc miałam z 20,ale dziś to na szczęście spokój nawet spałam. Mam dziś usg ciekawe jak moja mała ile waży.

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Jestem po ktg. Zapis prawidlowy, u mnie nadal cisza. Chyba nie mam co liczyc na wczesniejszy final, malej dobrze w brzuchu :)
Widocznie po tych wszystkich przejsciach na poczatku ciazy sie na dobre zadomowila.
 
Cześć dziewczyny!

Zazdroszczę wam tych ktg bo mój szanowny lekarz nie widzi takiej potrzeby by zlecać ktg a u siebie nie ma.
Nie widzi tez potrzeby częstszych wizyt i tak mam dopiero usg za dwa tygodnie niecałe.
W sumie byłam z niego bardzo zadowolona, naprawdę wspaniały fachowiec, ale teraz na końcówce mnie rozczarowuje. A może wie co robi, a ja go źle oceniam.

Angoba a na kiedy masz termin?
Ja mam na 17 listopada i oczywiście nic się na razie nie dzieje. W sumie to po za tym, że ciężko mi to czuję się doskonale.
 
Witajcie!
U mnie też cisza, pomimo że do terminu tylko tydzień. Nawet skurczy przepowiadających brak. Wczoraj młody cały dzień spokojny ,aż zaczęłam się martwić, ale wieczorem się rozbudził. Mi też nie zaproponowano żadnego ktg. Może jak się przeterminuję to mnie wyślą. Humor mam paskudny. Rano mi coś elektronika w samochodzie szwankowała, a potem mnie jakiś koleś pod szkołą zastawił. Dzieci mnie nie słuchały. Nawet siarczyście zaklnęłam, choć nigdy mi się to nie zdarza. Jakaś babcia przechodziła obok i zganiła mnie wzrokiem. Masakra.
 
reklama
Hej hej a ja kibluje dalej. Dr stwierdzila ze mimo ze jest ok to zostaje do porodu bo nie oplaca sie mnie wypuszczec. Wiec wyjde juz rozpakowana jak nic sie nie zacznie to pierwszy tydzień listopada. Nie moge uwierzyc ze to zaraz. I dziwnie tak byc uziemionym a na chodzie. Ale moze i dobrze bo bym tak latala a tak to troche mnie uspokoja;) a wiec dziewczyny i na mnie przyszla pora :)
 
Do góry