reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
hej dziewczyny :-) witam się niedzielnie :-)
fusun gratuluję Wam serdecznie. a gdzie rodziłaś??? na zaspie czy kliniczna???
Kasia nie martw się będzie wszystko ok.
ja dziś mogłabym spać cały dzień. przespałam się godzinkę. wyskoczyliśmy z Jasiem kaczki nakarmić później spełniłam swój obywatelski obowiązek i do babci pojechaliśmy.a teraz nudzę się w domu :-)

[h=2]Kto powinien unikać lubczyku?[/h] Pomimo swoich licznych, bardzo cennych właściwości, lubczyk nie jest ziołem dla każdego i nie w każdej ilości. Przede wszystkim zdecydowanie powinny ograniczyć lub unikać lubczyku kobiety w ciąży oraz planujące ciążę, ponieważ ze względu na działanie rozkurczowe, może przyczynić się do poronienia lub przedwczesnego porodu (paradoksalnie ze względu na działanie rozkurczowe lubczyk jest jak najbardziej wskazany dla kobiet z bardzo bolesnymi okresami).
 
właśnie skończyłam rozmawiać z mężem na skype i on mówi że ma przeczucie że to będzie w tym tygodniu. ja szczerze mówiąc nie mam żadnych przeczuć za to jestem bardzo ospała i zmęczona.
 
A na kiedy masz termin? Ja też śpię od kilku dni tak jak na początku, ale nie czuje żeby coś miało się dziać. Stawiam ze urodze po pierwszym tyg listopada :-) nie wcześniej

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
fusun, gratuluje! ja tez chce taki ekspres :)

ja dzis jak na kacu. starszak mi wczoraj cos namieszał, zjadł duzo i nie dał rady, w srodku nocy zwymiotował, a ze spi na lozku pietrowym, to do 3 w nocy sprzatałam, prałam i drzemałam razem z nim. potem sie mu to uspokoiło i juz ok do rana. a ze zmianą czasu miała to byc dłuzsza noc... mnie chyba omineła... :)
 
Ja sobie dałam zielone światło od 2,11 heheh
Też byłam na wyborach potem na gofrach rundka po parku i do auta i do domu bo kręgosłup mnie bolał już... Masakra w domu czuję się ok a jak tylko wyjdę to mam masakra...

Miniaaa a twój mąż przyjedzie jak urodzisz czy jak się umówiliście?
 
ja mam termin na 13 listopada. z mężem jestem umówiona że jak zacznę rodzić to daję mu cynka on kupuję bilet wsiada w samolot i jest najszybciej jak się da. jeśli nie urodzę w tym tygodniu to niech już czeka tam do terminu :-) mnie jest już okropnie ciężko ogarnąć wszystko samej. zakupy, Jasiu itp... ale się nie skarżę w końcu sama sobie takie życie wybrałam.
 
Hej Kobitki Fusun gratulacje ekspresowej akcji :) Jutro juz pewnie córcia bedzie przy Tobie :)
U mnie troche stresowo z starszym czeka nas 3 dni w szpitalu na reaumatologii zeby dokladnie go zdiagnozowac bo niestety wrocily problemy z stawami - licze na jakis termin w grudniu jak juz bede z malenstwem w domciu :)
Wczorajsza noc tragedia dzis tez nie lekko kluje ciagnie i boli jak na @ po nospie puszcza ale mysle ze to chyba z stresu i nerwow :)
Starszy jest z 27.06 hehe ja chce do 2.11 przetrzymac a potem niech sie dzieje :)
 
reklama
Minima to też na poród malo prawdopodobne że zdąży ale chociaż zajmie się synkiem czy odebierze ze szpitala ;-)
Ja mam termin na 12 ale maz przyjeżdża 31 i już chyba nie.pojedzie chyba że coś blisko.mu znajdą.
Mnie o dziwo tesciowa codziennie dzwoni i pyta czy pomoc, aż miło, nawet chciała przyjechać odebrać syna z przedszkola jutro i zawieźć na zajęcia. Ale na zajęcia go nie puszczam jedynie do przedszkola póki do końca się nie wykuruje niby ok jest ale czasem brzydko coś mi zakaszle.więc niech się nie męczy.... A sama go odbiorę bo mi głupio by tesciowa pół miasta tylko po to jechała. Ale gest się liczy ;-)
 
Do góry