reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Gratulacje dla Wnuczki i Sylki i oczywiście dla dzidziusiów.
Ona13 kciuki za szybką akcję

A wiadomo czy Sylka miała cc? Bo miała zaplanowane na 2.11

Ogarnęłam dzisiaj mieszkanie, umyłam nawet kafelki w kuchni i myślę zajrzę co u listopadówek słychać, a tu takie dobre wiadomości. Ale się dzieje :-)

Dziewczyny a macie tak, że wam dzieciaczki tak mocno przy szyjce gmerają? Moja mi tak mocno tam uciska, wczoraj już przeszła samą siebie i aż się z bólu popłakałam. 2 godziny takiego ostrego kucia jakby mi ktoś igły od środka w szyjkę wbijał.
We wtorek na wizycie muszę pogadać o tym z lekarzem
 
reklama
wnuczka, sylka, moje gratulacje!
ona13, trzymam kciuki co by szybko poszło :)
reni- moj mi tak czasami gmera, nie wiem jaką pozycje przyjac wtedy, czasami az mi swieczki w oczach stawaly taki dopolony :D

mnie tu mało, w domu od soboty mamy rote, po kolei wszyscy, najgorzej zniosl to młody, ale juz mu sie konczy..... nigdy wiecej takich atrakcji ehhh
 
Reni Sylka cc miała
Mój synu właśnie od 2 dni tak tymi raczkami gmera że płakać mi się chce, szczególnie że nachodzi go na takie zabawy jak już leżę w łóżku i próbuję zasnąć albo w nocy i nic nie pomaga :( aż ciężko mi się ruszyć wtedy :(
 
Dziewczyny co do tych skurczy to dziecko jest blisko szyjki i uciska i dlatego sa kłucia.
Ja tak mam od 2 tygodni a szyjka zamknieta i do porodu daleko daleko wiec nie stresujcie sie ze porod za chwile bedzie :p.
 
Witajcie!
Gratulacje dla Sylki i wnuczki.
Ja wcale nie czuję żadnego uciskania na szyjkę, wręcz przeciwnie, ja czuję silne kopanie pod prawym żebrem, aż mi tam drętwieje i łzy mi same lecą z bólu. To oznacza chyba, że młody wysoko a na dziś mam termin, więc raczej dołączę do przeterminowanych.
 
Gratulacje dla mam - Sylka i Wnuczka ;-) I powodzenia ona13 ....
Mnie też kłuje w dole brzucha ale zazwyczaj wieczorem albo jak coś porobię i się zmęczę. Teraz czekam na męża bo obiecał zrobić mi pstrąga mniam hehe.
Tak sobie myślę, że nie chciałam rodzić 1.11 ale teraz twierdzę, że nieważna data, najważniejsze żeby wszystko było ok.
 
reklama
Do góry