reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

natalkuś to sie ciesz bo jak mam ktg to zero skurczy, na badaniu nic wiec czekam ale juz sie tak nie stresuje bo dziecko ma swoj czas :p
Jak sie nie urodzi w terminie, to po 3 dniach mam sie zjawic do szpitala
 
reklama
Ja wczoraj też miałam. Wizytę wiec doktorka pow ze moja szyjka jest taka. Jak ostatnio i trzyma. Mocno... Niestety mam skoki ciśnienia, musze jeździć na ktg do szpitala...dostalam tabletki i widać pomagaja.

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Natalkuś, Stokrotka to ja do Was jutro dołączę z tym ktg. Lekarz od jutra kazał mi co 2-3 dni jeździć na IP i 13 listopada mają mnie na oddział przyjąć jak do tego czasu nie urodzę
 
Witajcie!
Trochę się nie odzywałam bo nie miałam dostępu do Internetu. W poniedziałek o 12.01 urodził się mój synek. Przy narodzinach wazyl 4 kg i mierzyl 60 cm. Akcja była szybka a maluszek dzielny. Dałam radę siłami natury:) Dziś wróciliśmy do domku.
 
natalkuś, termin 10.11 wiec jest jeszcze czas. Kurcze czytam o tym baloniku i to jakis kosmos :/

Letycja, gratuluje synusia :) :) super ze byl szybki porod ;)
 
Gratulacje Letycja! :)

My dziś byliśmy na wizycie. Wszystko tak jak było - rozwarcie na pół palca jak ostatnio, nic się nie rusza. Mały magicznie zmniejszył wagę z 2900 na 2750 - no to ja już kompletnie nie wierzę wadze z usg. A pewnie urodzi się 3200 albo i lepiej :D Jak nic nie ruszy to 23.11 w dzien terminu mam wizyte i będziemy się umawiać na wywoływanie do szpitala.
 
reklama
Do góry