reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
Zuzanna, mama czwórki - tak sobie Ujastek chwalicie? Ja Natana rodziłam w Narutowiczu i teraz chyba też tu...

Dorota no podłogi jeśli drewniane to szkoda niszczyć, cyklinowanie najlepsza opcja - pięknie to potem wygląda.

A co do królików, jak się im regularnie sprząta klatki to nie śmierdzi :-)
Tylko potem trzeba dobrze przyrządzić, żeby mięso twarde nie było.
 
Ja mam królika kupiłam miniaturkę w sklepie zoologicznym żyje już 6 lat.

Co do testów na płeć ja trochę nie wierzę bo u mnie się nie sprawdziło. :)
 
Maleducada- Ujastek jest ok. ale nie wiem czy bym tam rodziła, gdyby nie to, że mój lekarz prowadzący tam pracuje i 2 poprzednie cięcia właśnie tam mi robił. Ja byłam zawsze bardzo dobrze tam traktowana, zarówno przy porodach, jak i po poronieniu ale wiem też, że jest spore grono mam, które mają inną opinię( zwłaszcza te, które nie miały tam lekarza) i twierdzą , że Ujastek to masówka. Bazują na ilości , a nie na jakości. Dla mnie też bardzo ważne jest to, że mają tam świetne zaplecze neonatologiczne, bardzo dobrze wyposażony OIOM noworodka. , jeden z najnowocześniejszych w Polsce. A jak oceniasz szpital Narutowicza?
 
Hej dziewczyny :-)

Tak sie przejmuje wizyta ze mi sie przysnila. Ale jakie brednie mi sie tam snily to glowa mala. Przysnilo mi sie ze poszlam, doktor zrobil usg na ktorym bylo widac..uwaga, uwaga TULIPANA hahaha i bylo ta dla nas bardzo normalne, tulipan byl bardzo zdrowa ciaza :-D bylam tak szczesliwa ze wyszlam od niego a pozniej dzwonilam bo podczas wizyty zapomnialam zapytac o wyjazd, luteine i inne glupoty ktore mam naprawde zapisane na kartce :-D
No coz wiosna pelna para skoro nosze w lonie tulipana takiego zoltego :-D

Dorota- super ten domek. U dziadkow tez jest kuchnia kaflowa. Wedlug mnie to fajna sprawa i spora oszczednosc na gazie. Naprawde na cos takiego bym sie nie obrazila. Co o miszkania przy torach to hmm mnie od torow dzieli 4 mieszkania. Na poczatku jak moj do mni przyjezdzal to slyszal kazdy nadjezdzajacy pociag kiedy siedzielismy u moich rodzicow na gorze (tam sa okna plastikowe wiec halas jest naprawde minimany), a teraz mieszkamy 7 miesac razem na dole gdzie okna sa drewniane i on juz przyzwyczail sie i nie slyszy pociagow. Takze wszystko jest do przegryzienia:-)
 
Ostatnia edycja:
Princeseczka dziękuję, ty też dziś wizytujesz?

To dziś mama czwórki, agulek, Dominika, netta?
Dużo dziś wizyt, kciuki.
2 dni temu mdłości straszne a dziś wcale :-(, hmmm
 
Dorota, tak tak dzisiaj o 17.45, chyba napozniejsza dzisiejsza wizyta?..mam troszke stresa, ale tak to bywa przed kazda wizyta.
Spoko, spoko ja dzisiaj mam 8tydzen i 1 dzien czyli zaczynam 9 tydzien i mdlosci tez juz ustapily. Ale ja akurat na to nie narzekam bo.po kazdym spotkaniu z libielkiem mialam nogi jak waty. I ten brzuch ja sie unosil do gory podczas wymiotow brrr
 
reklama
ffc638387e9e6362bb504287ad1befe3.jpg


11mm[emoji7]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry