reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Dlugi weekend to wszystkie zajęte [emoji6] ja dziś w pracy ale pogoda u nas paskudna więc nic mnie nie omija. Wczoraj za to miło spedzilismy czas na swierzgm powietrzu. Szkoda ze u nas taki marny klimat...

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hello :)
czy ma któraś z was w ogrodzie dla dzieci trampolinę? Pytam, bo zastanawiamy się nad zakupem, a trochę boimy się czy dzieciom się to szybko nie znudzi.. ??

oar89n7312bz9t17.png
 
Danielkowa my mamy. Córka ma 5 lat i uwielbia. Kupiliśmy w zeszłym roku i wciąż z niej korzystamy. Sprawdza się też na przyjęciach w ogrodzie. Dzieci chętnie się tam razem bawią.

Faktycznie długi weekend i nikogo nie ma. U nas dziś leje jak z cebra. Zo układa klocki, mąż w pracy a ja oglądam "Uśmiech Mony Lisy". A jak Wam mija to błogie lenistwo?
 
Danielkowa my mamy. Córka ma 5 lat i uwielbia. Kupiliśmy w zeszłym roku i wciąż z niej korzystamy. Sprawdza się też na przyjęciach w ogrodzie. Dzieci chętnie się tam razem bawią.

Faktycznie długi weekend i nikogo nie ma. U nas dziś leje jak z cebra. Zo układa klocki, mąż w pracy a ja oglądam "Uśmiech Mony Lisy". A jak Wam mija to błogie lenistwo?
A jaką macie?

oar89n7312bz9t17.png
 
Cześć Dziewczyny.
Ja USG mam we wtorek i bardzo się go boję. Rano jeszcze pędzę do córki do przedszkola a potem biegiem do lekarza. Mam nadzieję że to jednak dziewczynka bo inaczej czeka mnie zakup pełnej garderoby. Dla chłopca nie mam kompletnie nic.
Wczoraj miałyśmy miły dzień. Pojechałyśmy sobie do Kleinwelki do parku dinozaurów i labiryntów. Większa grupa, same mamy z dziećmi w różnym wieku. Moja córcia była zachwycona. Po powrocie szalałam jeszcze po łąkach zbierając kwiaty na dzisiejsze sypanie. Dzisiaj po południu czeka mnie powtórka bo sypiemy cały tydzień.
A co tam u Was?
Dlaczego się boisz?
 
reklama
Danielkowa nie mam pojęcia jaka to jest. Tzn nie pamiętam średnicy ani firmy. Sprawdzę i dam znać.
Marbia zawsze mam lęki przed USG. W poprzedniej ciąży bez przerwy wyskakiwały jakieś niespodzianki.

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry