reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

Cześć, u mnie bardzo podobna historia. Najpierw celowałam w grupę na październik. Na pierwszą wizytę umówiłam się pod koniec marca, bo w poprzedniej ciąży bardzo długo nie było widać zarodka (gdzieś dopiero w 8-9 tygodniu), ale musiałam iść szybciej 7 marca, bo plamienie. No i oczywiście czarna dziura, tylko pęcherzyk i teraz czekam, czy się ciąża rozwinie.

A ktory masz teraz tydzień? Też byłam 1 marca ze wzgl. Na plamienie to na usg nawet czarnej dziury nie było 😊 będzie dobrze, musimy tylko jeszcze sporo sie naczekac. Teraz na serduszko,potem prenatalne,potem płeć,potem połówkowe... wieczne czekanie na coś 😅
 
reklama
Hej :) ja znowu od 5:00 już wielkie oczy.
Mam w tej ciąży w ogóle jakieś inne objawy. Dziś np rano byłam nieziemsko zła, a teraz płacze bo po pierwsze mam wyrzuty sumienia za rano po drugie sama nie wiem czemu 😅
 
Ja dziś pobiłam rekord spania chyba , godzina na chodzie dwie godziny drzemki , byłam w pracy dosłownie 3 godziny i do tej pory odsypiam 🙈🙈 wczoraj jakieś brązowe plamienie miałam ale dosłownie trochę , beta 3800 prog podskoczył do 19 więc się nie martwię w sumie :) w poniedziałek wizyta zobaczymy.
 
U mnie nic się nie dzieje. Objawów prawie nie ma, trochę senność i dziś lekkie bóle jak na okres. Trochę mnie to martwi, ale w sumie to dopiero 5+4, więc jeszcze czas na ostrzejszą jazdę, więc próbuje się uspokoić.
 
Hej, może i ja się przywitam.. na pokładzie 2,5 latek, 1,5 latek i teraz się udało znów, chociaż nie wiem do końca co z tego będzie, bo brałam na infekcję intymną flucofast bardzo niewskazany w ciąży, a myślałam, że się nie udało w tym cyklu, a poza tym robiło się coraz łatwiej, więc spróbowaliśmy. Wiem, że później chyba ciężko byłoby się zdecydować. Beta z dziś 1495, progesteron 11,8.. jutro pierwsza wizyta o 21, mam nadzieję, że nie zasnę 😅
 
Mnie od dwóch dni męczą mdłości, brak apetytu wczoraj jeszcze tylko wieczorem a dziś tylko otworzyłam oczy. 6+4 jest słabo mogłabym spać i spać 🤢🤢
 
reklama
Do góry