reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

reklama
Witam w niedziele.😊
U Nas śnieg pada. 😬
Mnie ciąża wyłącza z życia.
Objawów mi doszło, ale chyba najgorzej mi z sennością i mdłościami.
Zaczęło mnie odrzucać od jedzenia. Zjem coś, a później już o tym myśleć nie mogę, albo mam zachciankę, kupie i nawet nie posmakuje, bo okropne mdłości łapią.
Ledwie w pracy idzie w takim stanie wytrzymać, a jeszcze jestem teraz zakręcona i zapominam.
Do wizyty 9 dni i już odliczam z niecierpliwością.
 
Hej wszystkim na koniec weekendu. Nie było mnie tu bo pracowicie. Wczoraj duże zakupy w tym rowerek dla starszego . Później szarlotka zeobilam, sałatkę. Na 18 mieliśmy gości a po nich trzeba było ogarnąć chate więc ciężko wczoraj. Dzisiaj obiadek zrobiliśmy wspólnie później drzemka z małym i jakoś funkcjonuje ale ciężko. Nie mam apetytu i mdlosci też mi dokuczają i zawroty glowy. Co do kawy pije jedna dziennie rano słaba rozpuszczalna a w ciągi dnia czasami jeszcze z mlekiem bo prawie zasypiam w pracy. Czekam na wizytę u lekarza to już szefowi powiem to dostanę kogoś do pomocy bo sanej już mega ciężko jest 😒 ale się rozpisalam😉
 
Hej 😉 tak z ciekawości zajrzałam czy są listopadowki i tadam, nie zawiodłam się 🙂 witam sie z chyba 15stoma kreskami, biorąc pod uwagę ilość testów jakie zrobilam 😜 w sumie to można powiedzieć, ze u mnie pierwszy cykl staran, 4ta ciaza, drugie dziecko, termin na początek listopada, ciaza potwierdzona betą 🙂 usg w najbliższą środę, praktycznie zero objawów poza szybsza zadyszka 🙃 pozdrawiam wszystkie czekające tak jak ja na bijące serduszko ❤ i życzę dużo spokoju, zdrowia i pozytywnego nastawienia 🙂
 
Hej 😉 tak z ciekawości zajrzałam czy są listopadowki i tadam, nie zawiodłam się 🙂 witam sie z chyba 15stoma kreskami, biorąc pod uwagę ilość testów jakie zrobilam 😜 w sumie to można powiedzieć, ze u mnie pierwszy cykl staran, 4ta ciaza, drugie dziecko, termin na początek listopada, ciaza potwierdzona betą 🙂 usg w najbliższą środę, praktycznie zero objawów poza szybsza zadyszka 🙃 pozdrawiam wszystkie czekające tak jak ja na bijące serduszko ❤ i życzę dużo spokoju, zdrowia i pozytywnego nastawienia 🙂

Kciuki za wizytę 🍀🤞🏼
 
reklama
Mi apka pokazuje 6+5 a mdłości żadnych i aż nie wiem, czy to dobrze, wręcz przeciwnie mam wrażenie, że mam wilczy apetyt. Jadłabym wszystko co pomidorowe.
Yep Yes GIF by Rosanna Pansino

U mnie 6+4
 
Do góry