reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łóżeczko dziecięce - jakie?

Kasiak90

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
5 Maj 2022
Postów
36
Dziewczyny, przymierzam się do zakupu łóżeczka dziecięcego. Myślałam o łóżeczku dostawnym. Co się u Was sprawdziło, co polecacie? Dzięki za pomoc :)
 
reklama
Rozwiązanie
Dziewczyny, dzięki za pomoc! Ostatecznie w naszym domu pojawiło się łóżeczko dostawne Chicco next to me magic :) Jak dla mnie najlepsze jest to, że mam dziecko blisko siebie, właściwie na wyciągnięcie ręki. To bardzo wygodne nocą 😁😁 dostawka fajnie prezentuje się w naszym niewielkim pokoju. Bardzo praktyczne jest to, że można zmienić kąt ułożenia dziecka (głowa jest nieco wyżej, super zwłaszcza przy ulewajacym bobasie). Ponieważ mamy też starszaka, któremu zdarza się rzucić zabawką, kupiliśmy moskitierę, która idealnie pasuje i chroni nasze maleństwo. Tak jak pisałyście, siatka z boku powoduje, że nie martwię się o bezpieczeństwo córki kiedy śpi. Generalnie polecam 👍💪🙂
Tak, właśnie między innymi przez nieduża sypialnię, szukam czegoś o niedużych gabarytach, co z łatwością się zmieści :)
tylko pamiętaj, że dostawka służy do ok 6 miesiąca. Potem dziecko z niej wyrasta i musisz przenieść dziecko do większego łóżeczka. My mamy łóżeczko, które rośnie z wiekiem dziecka i mlody tam leży i śpi w ciągu dnia. Ale ogólnie przy karmieniu nocnym łatwiej odłożyć dziecko do dostawki niż do łóżka wolnostojącego. A z dzieckiem spać nie chciałam. W dostawce jest naprawdę blisko i łatwo zareagować czy choćby pogłaskać.
 
reklama
Ja zdecydowanie polecam dostawkę Chicco Next2Me Magic. Nasz synek bardzo ulewał, a to łóżeczko można ustawić pod kątem, co jest bardzo pomocne w takich przypadkach :) Łóżeczko dopasowujesz wysokością do swojego łóżka i staje się ono dzięki temu jakby przedłużeniem Waszego łóżka - na początku dzieci spały z opuszczonym bokiem łóżeczka i były dosłownie na wyciągnięcie ręki :) Łóżeczko jest przewiewne, ma fajny materacyk, jest miękko wykończone, naprawdę porządne :)
Mój synek spał na nim do 8 miesiąca, córeczka śpi nadal. Synek ma obecnie 2 latka i kupiliśmy mu większe Next2Me - czyli model Forever - gdybym kupowała łóżeczko dla jednego dziecka rozważyłabym zakup tylko tego, bo wystarcza na zdecydowanie dłużej, ale w przypadku niewielkiej sypialni ta pierwsza opcja sprawdzi się lepiej.
 
Ja zdecydowanie polecam dostawkę Chicco Next2Me Magic. Nasz synek bardzo ulewał, a to łóżeczko można ustawić pod kątem, co jest bardzo pomocne w takich przypadkach :) Łóżeczko dopasowujesz wysokością do swojego łóżka i staje się ono dzięki temu jakby przedłużeniem Waszego łóżka - na początku dzieci spały z opuszczonym bokiem łóżeczka i były dosłownie na wyciągnięcie ręki :) Łóżeczko jest przewiewne, ma fajny materacyk, jest miękko wykończone, naprawdę porządne :)
Mój synek spał na nim do 8 miesiąca, córeczka śpi nadal. Synek ma obecnie 2 latka i kupiliśmy mu większe Next2Me - czyli model Forever - gdybym kupowała łóżeczko dla jednego dziecka rozważyłabym zakup tylko tego, bo wystarcza na zdecydowanie dłużej, ale w przypadku niewielkiej sypialni ta pierwsza opcja sprawdzi się lepiej.
O, super! Brzmi naprawdę fajnie :) opcja dzieci na wyciągnięcie ręki musi być bardzo wygodne, zwłaszcza nocą, hihi 😁 a jak oceniasz takie mocowanie dostawki do łóżka, czy rzeczywiście jest bezpieczne?
 
O, super! Brzmi naprawdę fajnie :) opcja dzieci na wyciągnięcie ręki musi być bardzo wygodne, zwłaszcza nocą, hihi 😁 a jak oceniasz takie mocowanie dostawki do łóżka, czy rzeczywiście jest bezpieczne?

Muszę szczerze przyznać, że tym razem nie użyliśmy tych pasów ;) Łóżeczko przy łóżku wygląda jak na zdjęciu - na samym początku każde z naszych dzieci spało z opuszczonym bokiem, potem go już podciągaliśmy. Ale przez tą siatkowaną tkaninę i tak dobrze widać dziecko :)
Fajne też jest to, że ten model ma funkcję kołyski - po zwolnieniu blokad można bujać dziecko :)
 

Załączniki

  • 280746531_716846086330544_7662206134094089298_n.jpg
    280746531_716846086330544_7662206134094089298_n.jpg
    425,3 KB · Wyświetleń: 86
Dziewczyny, dzięki za pomoc! Ostatecznie w naszym domu pojawiło się łóżeczko dostawne Chicco next to me magic :) Jak dla mnie najlepsze jest to, że mam dziecko blisko siebie, właściwie na wyciągnięcie ręki. To bardzo wygodne nocą 😁😁 dostawka fajnie prezentuje się w naszym niewielkim pokoju. Bardzo praktyczne jest to, że można zmienić kąt ułożenia dziecka (głowa jest nieco wyżej, super zwłaszcza przy ulewajacym bobasie). Ponieważ mamy też starszaka, któremu zdarza się rzucić zabawką, kupiliśmy moskitierę, która idealnie pasuje i chroni nasze maleństwo. Tak jak pisałyście, siatka z boku powoduje, że nie martwię się o bezpieczeństwo córki kiedy śpi. Generalnie polecam 👍💪🙂
 
Rozwiązanie
Do góry