reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Magda obyś się nie narobila i jakieś krasnoludki przyszły z pomocą ;-) mnie impreza urodzinowa czeka 1 stycznia ;-) i mam nadzieje ze nie spędzę jej na porodowce ;-)
 
reklama
Ok. Usg mam u radiologa prywatnie 09.11 na 12.45 a konsultacje ortopedy 16.11 na 10.30 , prywatnie oczywiście.
I tak dopłacam za ekspres :mad:
 
Carolajna nie tylko Ty ja też wolę iść prywatnie niż czekać np pół roku na lekarza :-( jedynie rodzinny lekarz przyjmuje szybko reszta terminy z kosmosu

Magda tez nad tym myślałam ale jak będę się dobrze czuła to zrobię coś skromnego ;-) niech się cieszy bo o urodzinach juz zaczyna mówić ;-) .
 
caro to lada dzien wizyta.czy trzyma cie caly czas ten bol?bo mnietylko bierze po dluzyszym odpoczynku i musze go rozchodzic i jest ok:-)
 
Jadzka proszę oto moje łowy. Zapłaciłam 22 zł za to wszystko.
DSC_0797.jpg

A mnie coś brzuszek boli i Ciśnienie mam 95/48. Poszła kawa w ruch i trzeba się obudzić.

Caro oszczędzaj się.

Bozienka współczuję przeżyć z synem a pomyśleć, że najgorszy bunt jeszcze przed nim. Oby łagodnie przechodził.
 

Załączniki

  • DSC_0797.jpg
    DSC_0797.jpg
    23,1 KB · Wyświetleń: 39
reklama
Nowa boli cały czas, jest tylko różnica w nasileniu. Już ledwo chodzę.
Bozienka ja zawsze i wszędzie prywatnie ale tu dopłacam jeszcze za ekspresową wizytę bo normalnie prywatnie to 2 tyg na usg i 4 do ortopedy.
 
Do góry