reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Kropek no wzięłam na poniedziałek na ten dodatkowy show i nie przepuszcza mi...wrrrr... nie wiem co robić. Odpuszczam chyba do jutra. Kupię to kupię, nie to trudno.

Sesje ciążową mam już w środę, musiałyśmy przełożyć, zobaczę co z tego będzie bo ja średnio lubię pozować ;)

Magda odsapnij, ja już leżę coraz więcej bo czuję, że nie daję rady fizycznie.
 
reklama
Witam sie i ja, moja Hania z wtorku na środe w nocy wymiotowała - za lapczywie zjadla kotleta mielonego na kolacje bo mi został i wydaje mi sie ,że zaszkodziło. Do 4 w nocy wymiotowała ale raz konkretnie a potem to po trochu plula ale co pół godziny wiec noc z dupy. W dzien oslabiona i na ryzu i jabłuszkach pieczonych a dzisiaj rano obudziła sie z gorączką :-( Teraz śpi biedulek ale temp do 39 siegała. Zawsze coś !

Kurcze ja zapomniałam,że szlafrok by się przydal. Postaram się pozyczyc od teściowej albo kogoś bo szkoda mi kasy na jeden raz.

Pozdrawiam Was wszystkie i będę podczytywac jak będę miała chwilę
 
Atii zdrowka dl Hani.
Madziu ja tak jak Caro duzo odpoczywam bo juz ciezko:-)

nie wiem czy temat byl . ale nurtuje mnie jak noworodka opatulic do snu ? czytalam ze koldra i poduszeczka dopiero od roku . wiec co ? spiworek kocyk a moze w rozek zawinac?
 
Ja mam śpiworek, kocyk, Rożek i otulacz. Będę próbować ;) :)
Kołderka do ozdoby bardziej pod dupcię chociaż może nogi przykryję?
Poduszka z pewnością nie przez pierwsze pół roku.

Zrobiłam już bazę do spaghetti, rosołek się gotuje. Leżę i umieram... a przyszły tydzień. ..lepiej nie mówić. ..odpoczywać będę w nocy.

Udało mi się kupić bilety. ..na poniedziałek ;)
 
Wygrzej młodego.
Ja się dziwnie czuję, pocę się, gorąco mi, gardło boli a na plecach czuję arktykę, jakby mi ktoś lód przykładał, ale tylko tam ; (
Makabraaaa a.
 
widze ze wszyscy choruja:-( do wyrka wygrzac sie!:-)
a wiecie moze czy plyn do plukania lovela mozna stosowac od pierwszych dni zycia?
 
NowaNatka jak najbardziej:
 

Załączniki

  • 1447347743314.jpg
    1447347743314.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 28
reklama
Do góry