reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

reklama
hej, gratulacje dla kolejnych mamus :tak:,

ja nadal 2 in 1 prawdopodobnie jeszcze tydzień :-(no chyba,ze się cos ruszy wcześniej.
 
Wystarczyło że dziś z rana pożaliłam się dobrym ciociom na BB na dzidziusia że nie chce wyłazić i sie widocznie przestraszył:tak: coś się ruszyło - odszedł mi w końcu ten głupi czop, wiem że to jeszcze może być długa droga, ale zawsze jakaś kolejna nadzieja się pojawia:blink: Na jutro mam się stawić na ip na ktg, może coś powiedzą mi tam dobrego.
 
Verita ja tez podaje witamine K i D :-D moj mały tez miał rączki zimne i pytałąm pediatry jak u mnie była i powiedziała ze takie maluszki maja całkiem inne krążenia od nas i ma prawo miec troszke chłodniejsze rączki ;-)


Joasia nie boj sie cc... co prawda przyjemne to nie jest ... ale dasz rade :tak: dzidzia najważniejsza ;-)
 
Ja tez podaje k+d :0 d od razu a k od 8 doby..:-)

ja pytałam o laktacje, pije wszystko co pisalyscie ale mała zarłok straszny sie domaga.... Jeszcze walcze ale jak sie nie pojawi odpowiednia ilosc to to oleje.....
 
edda teraz wrociłam wstecz postami i wyczytałam ze jak ja lezałam na porodowce pod KTg to ty byłas na KTG :-D co za peszek jakbym miałą twoj numer to bym CI napisała i bys zajrzała do mnie :-p haha lezałam taka samotna na ostatnim boksie porodowym :-D a ta laska o ktorej pisałas co szła ucieszona po porodzie to przyjmowali ja zaraz po mnie i fakt szybko i pięknie urodziła bo za duzo ne krzyczała tylko pojękiwała;-)


paola moj mały tez straszny żarłok ... co 3h musi dostac mm a w miedzy czasie podjada moim :tak: tylko problem z nim taki ze raz chce ciagnac z cyca a raz nie i wtedy musze walczyc z laktatorem ...
 
U niemowląt sprawdza się cieplote ciała na karku jeżeli kark jest ok to dziecku jest dobrze rączki i nóżki mogą być chłodne.

A ja posprzatalam obiad gotowy idę się kąpać i mogę iść rodzic o 16 mam być w szpitalu
 
reklama
Tak wiem kark i brzuszek jednak przerażają mnie te zimne rączki ;-)
Ja wit k nie muszę już podawać bo wzięłam w zastrzyku dla małej jeszcze w szpitalu. Z tą wit d to mi kazali nie dawać do pól roku tylko samemu brać. Z córką tak zrobiłam a teraz się zastanawiam co robić
 
Do góry