reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

Witam ja tez dawno tu nie bylam
Ale czasu brak kompletnie.

dziś idziemy do lekarza ja chora a basia chyba ma katar. od czasu do czasu rzęży jej cos na płuckach.

Jutro bioderka,
 
reklama
Cześć Długo mnie tu nie było. Urodziłam SN 6 lutego silnego zdrowego synka Marka, ważył 3750 i mierzył 57 cm. Cycamy się ale jest troszkę marudny uwierzcie rosną mu już ząbki. Pozdrawiam i życzę zdrówka.
 
Hej. Dopiero przeczytalam Wasze odpowiedzi. Przez ten czas 2 razy przeszlam zapalenie piersi z temperatura ponad 40st...laktacja spadla masakrycznie, wiec juz raczej mimo moich ogromnych starań nie uda mi sie przejść tylko na cyce..pocieszam się tym ze Miloszek pięknie rośnie i ma się dobrze:-) choc moje poczucie wlasnej wartości jest na minimum...heh...co zrobić..skoro urodzić normalnie nie moglam to czemu niby moglabym karmic normalnie..ech..
 
Hej :) kiedys udzielalam sie sporo tu na forum :) 5 lutego urodzilam synka Oskara przez cc :) czy moge dolaczyl do grupy zamknietej oraz jezeli istnieje grupy na facebooku ?
 
Hej, szczerze to ja w ogole Cie nie kojarze. A i ogolna ilosc Twoich postow to 12, wiec to nie jest jakies aktywne udzielanie sie. Ja jestem na nie.
 
reklama
Hmm sporo tu na forum to udzielaly się wszystkie dziewczyny które jeszcze w ciąży dołączyły do wątku zamkniętego :-) karolajna ja cb też wogole nie kojarzę także nie gniewaj się.
 
Do góry