reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

reklama
Dzień dobry kochane ,mam nadziję ,że mnie też pamietacie jeszcze staram siebyć na bieżaco choć ciezko ...zazdroszcze wolnego czasu tym stale odwiedzajacym BB :-D
u nas jakoś leci mała zadziwia zdnia na dzien coraz bardziej , raczkuje na całego , już za wstawanie się zabiera w szoku jestem bo Bartek jak mniał 7 mc to nawetsam nie siedział wiec moze dlatego jestem zdziwiona heheh

obecnie walczymy z chorobami Bartek -anigina Pola - zap[alenie oskrzeli , i tu też szok dziecko nie marudzace , bez goraczki lekko pokasływało noi katar poszlam sprawdzic ten kaszel a tu zapalenie oskrzeli ...

w z yciu małzenskim przeszlismy kryzys jak to zwykle w zyciu bywa heheh na sylwestra w domu sami my i dzieci ,nie powiem poszlibysmy gdzies , ale rodzice nasi chyba wyprzedzajac nasze wcisniecie im dzieci pozałatwaili sobie bale , no trudno w ich wieku tez bedziemy chodzic heheh

chchialabym wrzucicfilmik z wyczynami mojej małej ,ale niestety niewiem jak to zrobic , :sorry2:

Bartek jak miała 11 miesiecy powiedział piersze mama , tak mowil wszystko tata baba gaga alenie mama , pamietam to bo bylismy na urodzinach i spal jak sie obudzil to chyba przerazil sie tychwszystkich ludzi wyciagnal do mnie rece i powiedzial mama wszyscywszoku - bo przeciez mowilas ze nie mowi mama , ja bylam w takim szoku , ze siedzialam i ryczalam jak glupia
 
Ostatnia edycja:
paulinka pewnie ,że miło :) a właśnie zastanawiałam się kiedy to nastąpi świadomie :)
Dzięki dziewczyny za te wszystkie słowa ;*
Zadałam pytanie na forum odnośnie mojej lali ,że ma problem ze snem.. ciekawe czy ktos napisze.( nie mówie o naszym majowym tylko innym .. ale tym naszym bb)
 
no moj to jak głownie jak płacze i sie złosci krzyczy mama :-Dczasami tez dada baba :tak:

gia witaj spowrotem;-)
patina to masz zdolna córeczke :tak: toj uz drugie takie raczkujace majowe dzieciątko :tak:
 
Ja to nie wiem kiedy tych stron przez was zapisanych przybywa:crazy:.Gia witaj ponownie .Patina no to czeka Cię przemeblowanko :tak: ale mała super raczkuje :-).Amelka jak na razie uwielbia zabawki interaktywne wszystkie powłancza ,a potem jeszcze wali po nich grzechotkami i śpiewa.Zapala światło jak z nią przechodzę do innego pomieszczenia.Uwielbia jak psy aportują to zaciesza się tak mocno ,że aż cała się z radości trzęsie.Noa ,a ze spaniem kiepściutko :-(
 
Hej Gia, hej Patina

Super, że znalazłyście czas żeby znowu tu zaglądać. Ja jeszcze kilka dni będę bardziej aktywna a potem powrót do pracy i pewnie tylko wieczorami będę zaglądać.

Młoda się powoli wybudza bo uśpiła się jak wracałyśmy ze żłobka więc jej nie wyciągałam z wózka. Ale to dobrze bo ja sobie obiad podszykowałam (sos do naleśników) jeszcze tylko naleśniki usmażyć i obiadek będzie gotowy.
 
reklama
Patina - zazdroszczam! Mój jeszcze sam nie siedzi :-D

Pieszczoszka - Krzyś też tak sypiał w dzień, a teraz nagle potrafi sobie uciąć 2 godziny drzemki... Tak sam z siebie :-D

No ja nie wiem, jak to jest z tym świadomym mówieniem... bo mój jak mnie widzi, wyciąga rączki i mówi mama... patrzy na maćka i mówi do niego tata...:confused: A jak przyjeżdża mój brat to zaciesza jak nie wiem i krzyczy Ada! Ada! (brat ma na imię Adam :sorry2::sorry2:). I z ręką na sercu - nie ściemniam :sorry2::sorry2: ostatnio jak brat go usypiał i wyszedł z pokoju coś mnie spytać, to mały za nim krzyczał "Ada!" :-D Baba i dada też mówi - i jeszcze sie nie zdarzyło, zeby do mojej mamy powiedział inaczej niż baba... Więc albo tyle zbiegów okoliczności nas otacza - albo kosztem tego, że jeszcze nie siedzi, nie raczkuje itp. po prostu gada :-)
 
Do góry