reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Natalka to tu w Ie by Ci teraz pogoda odpowiadala bo jest cieplo bo tak po 24stopnie, wiec mozna i spacerowac i w ogrodku lezec.
Joasia79 moj tez sie trzesie jak widzi mleko, tez nie moge go oszukac woda bo zaczyna sie drzec. trafily nam sie egzemplarze ktore chyba do 18 beda sie w nocy budzily na mleko:).:-D
Aksmobulka moja bratanica zaczela chodzic jak miala 15mc wiec mala ma czas, narazie sie ciesz ze ja masz pod kontrola bo jak zacznie chodzic to bedzie uciekala i chodzila wlasnymi sciezkami.
Anik myslalam ze jak mlody odstawil cyca to nie bedzie pil mm w nocy a on zabil by za mleko.
Pedze ogarnac ogrodek z przodu domu bo ciagle przekladam a tam juz chwasty wysokie na 1m:),pozniej wpada fryzjerka mam nadzieje ze zrobi mi porzadek na mojej glowie.
Milego slonecznego nie goracego dnia.
Dla wszystkich przedszkolakow konczacych dzis przedszkole udanego pozegnania i cudownych wakacji !!!
 
reklama
Azula, patrzę na Twoje zdjęcia i patrzę i nie poznałam Cię :) Super wyglądasz i Amelka jest boska!

Dziewczyny co mam zrobic zeby mlody w nocy sie nie budzil co 2 -3h na mleko ??? nie daje sie oszukac woda , ani herbatka dostaje szalu jest taki ryk ze biegiem mu daje mleko zeby tylko byla cisza. Czy sa jeszcze jakies dzieciaczki ktore budza sie w nocy na mleko?? .

Aga, moja przestała budzić się w nocy od kiedy gotuję jej kaszkę manną na mm na kolację. Pije 250ml i śpi do rana. Też wcześniej nie dała się oszukać wodą, a samo mm przeleciało tylko przez brzuszek.

Mój dzień dzisiejszy zaliczam do fajnych dni.Po pierwsze rano przebrałam posciel upreałam wysuszyło sie raz dwa .Po drugie doszedł basenik zakupiony w sobote na allu (ale fajnie sie pluskałyśmy woda ciepła jak w wannie) ,Dobry mało skomplikowany obiad(młode ziemniory z koperkiem ,młoda kapusta i gulasz+ kwaśne mleko) Pod wieczór przejeżdżka z Amelka na rowerku.Jutro tez tk chcę:tak::-D

Azulko, zazdroszczę!

Moja Laura strasznie znosi te upały:( bardzo duzo płacze, denerwuje sie i piszczy ... krzyczy o byle co .. nie umie sobie miejsca znaleźć a zasypianie to koszmar !!! 2 noce mi sie budzi po 20 razy:szok::-( juz nie mam sily

U nas na szczęście już chłodniej, ale w te ukropy nie ruszałyśmy się z domu, Ninka troche popluskałą się w baseniku, ale bałam się że się przeziębi, bo ten ukrop to gorszy niż zimno. Poza tym poszła jej krew z noska, więc siedziałyśmy w domu przy wentylatorze.

Kurde, brakuje mi czasu na bb, czego bardzo żałuję. Jestem zawalona robotą a w domu Ninka absorbuje mnie zupełnie. Zaczyna chodzić więc jest co robić. Poza tym jak jest cieplutko ale bez przesady to idiemy an spacer, bo w domu jej sie nudzi. Poza tym u nas wszystko ok oprócz jakiegoś dziwnego wyprysku na nosie i ogólnego wysypania.
 
Hej Dziewczyny, chciałam się pochwalić;)
Zostałam przez założycielkę naszego forum do wzięcia udziału w projekcie pt.:
O matko, jesteś kobietą. (O matko jesteś kobietą - BabyBoom )
I właśnie ukazało sie moja historia, w której opowiadam, co macierzyństwo zmieniło w moim życiu i jaki miało na mnie wpływ - zapraszam:
Kumka. Z miłosci do dzieci - BabyBoom
A.
Ps byłabym wdzięczna za zostawienie pod tym artykułem jakiegoś komentarza z Waszej strony;) Z góry dziękuję :)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny dzięki za komplementy ja tylko żałuje ,że nie mam mniej lat:-(niestety lata to lata i to Wy w swojej młodości jesteście jak świeże wiosenne listeczki ,a ja cóż co najwyżej mogę poudawać "polską złotą jesień";-).Aguska fajne pościele(ale to już Ci wcześniej pisałam) ,a wierszyki super naprawdę takie fajne i dzieciowe :-DWszystkim życzę fajnego lata sobie gorącego innym rześkiego :tak:.PS przyjechali Adam z Natalką i Boryskiem więc jak czasem opuszczę jakiś dzień na BB to się nie gniewajcie ale Wy i tak jakoś tu ostatnio nieczęsto bywacie:-(.Może jak (czego nie chcę:no:) zrobiłoby się chłodniej ,a młodzi by u nas byli(oni tak jeżdżą od nas do rodziców Natalki) to poproszę Natalię by mi FB wytłumaczyła i może do was tam dołączę :blink:
 
reklama
Do góry