reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

My jeszcze nie spimy bo spalismy do 19...
Byla u mnie dasiadka...w sumie caly dzien prawie...fajnie bylo pogadac...dobrze ze chociaz zdazylqm rano chate ogarnac...
Kurcze padam jakos..
Jutro ide na jakas rozmowe kwalifikacyjna..ciekawqm co beda gadac...
 
reklama
I ja się melduję...

My byliśmy dzisiaj cały dzień na kulkach. Wojtek przeszczęśliwy , brykał, skikał dosłownie był wszędzie. Próbował za dwulatką nadążyć i chodził sobie sam z pchaczem:-).... trzeba takowy zakupić. Mi też się podobało miałam do kogo buzię otworzyć, no i w końcu jakieś inne miejsce, a nie okoliczny park.

Kurczę od dwóch dni biorę Wojtka do nas do łóżka w nocy, bo się wybudza, a ja jakoś nie mam siły z nim walczyć. O dziwo on wtedy śpi całą noc bez cycowania...hm... nie wiem co robić... Nie chcę żeby się przyzwyczaił, ale z drugiej strony widzę,że to nas mu brakuje a nie cyca, przez co mogłabym go odstawić...

Elajar tylko tak trzymaj z dnia na dzień dni bez babci staną się codziennościa
Aniazetka i znowu w kieracie od piątku do piątku;-)

Camel kciukasy trzymam:-)

a i pochwalę się Młodym 20140402_132505.jpg
 

Załączniki

  • 20140402_132505.jpg
    20140402_132505.jpg
    37,4 KB · Wyświetleń: 61
Dziekuje za wsparcie dziewczyny.
wieczorem byly napisal czy jutro jestesmy w domu okolo 15, bo chcialby przyjechac. Nie zabronie mu kontaktow z mala, ale ustale pewne zasady. Ciekawe jak nam pojdzie rozmowa jutro...
Elajar ciesze sie, ze u Was taka poprawa z babcia :) super babka jestes, ze tak wszystko sama ogarniasz. Ja z jednym dzieckiem czasami nie mam na nic sil a Ty tyle dzisiaj zrobilas... Szok!
camel powodzenia na rozmowie jutro.
wiolonczela, z checia bym poczytala, bo jestem ogolnie molem ksiazkowym, ale odkad urodzilam to az wstyd sie przyznawac... Zadnej ksiazki w reku nie mialam od ponad 10 miesiecy :/ Pochwal sie jakas fotka z placem zabaw :) gratki dla zdolnego tatusia.
aniazetka mnie przeraza powrot do pracy. Ja nie chce!!! A jednoczesnie chce... Bo wrocilabym juz z checia do ludzi.
ormianka, ale super sprawa te kuli! No i Ty tez skorzystalas. A zdjecie boskie. A synus jaki juz duzy. Pamietam fotke jak byl bobaskiem. Sporo sie zmienil :) co do wspolnego spania to ja naprawde nie poradze, bo moja spi ze mna od urodzenia hehe. Nie liczac kilku prob nauki samodzielnego zasypiania we wlasnym lozeczku. Chyba nigdy nie bedziemy spaly osobno... Po pierwsze nie mam sily na jej krzyki i nieprzespane noce. Po drugie ja lubie jak ona sie we mnie wtula i lubie czuc jej cieple cialko obok. I budzi mnie zawsze zagladajac mi w oko lub wkladajac palce w nos haha...
Dobrej nocy wszystkim zycze :)
 
Witajcie,

kooska29, no jakieś zasady z byłym musicie ustalić. I musisz być też przygotowana na to, że jednak w przyszłości będzie dziecko zabierał do innych ludzi. Chociaż moim zdaniem powinien był uprzedzić Cię że przyjdzie z jakąś kobietą. Może nie pomyślał :confused:
camel, kciukasy na rozmowie.

A ja się tak zapytam... co z prezentami na roczek? Co planujecie? Ja kompletnie nie wiem co młodej dać, w końcu jest w domu tyle zabawek. Poza tym boję się/ ba nie boję się, wiem na pewno że starszak będzie jej zabierał zabawki myśląc że to dla niego.
 
Dzien dobry Mateczki.

Camel - kciuki za rozmowę. Nie wątpię że Tobie dobrze pojdzie, ale niech i propozycja będzie godziwa.

Elajar - i tak jest o wiele lepiej. Człowiek wie że jest zdany na siebie to lepiej sobie radzi, a i dzieci wtedy jakby bardziej współpracujące. Brawo.

Evi - dostalam powiadomienie ze napisalas posta a teraz go nie widzę. .

Filipia zdecydowalas sie na to krzeselko? Na ktore? Ja się bije z myslami.

Ormianka super zabawa. U nas w wersji domowej podobna radocha. Ale to nie to co takie wielkie basenisko.
 

Załączniki

  • 1396514677469.jpg
    1396514677469.jpg
    31,7 KB · Wyświetleń: 40
Ja też nie prasuję od paru miesiėcy jego ciuszków, jedynie zwykłe bluzeczki bo są luźne i wyglądają wtedy strasznie ;-)

Kooska też bym się wkurzyła. ja wogóle sobie nie wyobrażam siebie w roli samotnej matki... więc podziwiam że tak świetnie sobie radzisz :-) nie dziwię się też że śpicie razem. Pewnie jak kiedyś poznasz fajnego faceta to córeczka pójdzie do łóżeczka :-)

Eljar brawo! Jak Ty dałaś radė przy 3 maluchów upiec ciasto... to chuck noris nie dałby nawet rady :-)

Fajne butki są w Deich. Poprzednie trampki wymieniłam na super sandałki z 79 zł ze skórzaną wkładkæ Baren schuhe. Polecam też w Deich marki elephanten.

Camel kciuki!

Ormianka fajna zabawa. My jeszcze nie byliśmy na kulkach. Śliczne zdjęcie. Do wywołania i na ścianę! Takie kolorowe!

U nas ok. Kupiłam mu ostatnio książeczki w promocji w empiku ,,Na ulicy czereśniowej'' super sprawa, tyle tam sië dzieje.
No i byłam w kinie na Noe. Fajny, zaskakujący, raz się wzruszyłam, ciekawy pomysł, czasem trochę sf. Nie było mnie 4 h!!!!
 
Cześć dziewczyny , co tu taka cisza?
U nas noc taka sobie do 3 było w miarę ok a później zaczęły się już ryki i siadanie ,wstawałam co 15 minut aż nie wytrzymałam i wzięłam ją do naszego łóżka ,ale i tak nie było spania .
Pogoda dziś kiepska chyba będzie deszcz padać więc pewnie będziemy siedzieć w domu może uda mi się trochę ogarnąć syf w szafie .
Co dziś gotujecie??? u mnie będzie makaron razowy z czosnkiem niedźwiedzim i mozzarella .

Ormianka - widać ,że mały się super bawił ,też będę musiała się wybrać z mała na kulki tylko tu gdzie mieszkam nie ma, ale jest taki klubik malucha w moim mieście rodzinnym więc od razu odwiedzimy babcie.

Aneta - ja nic nie kupuje małej ,ona pewnie dostanie dużo prezentów od rodziny (my teraz mamy za dużo wydatków ) ,ale na pewno upiekę jej tort i on będzie robił za prezent :).

Camel - trzymam kciuki :),powodzenia
 
Dziendoberek

Plusy kule takie, że Młody spał całą noc... no ale tatusia też nie było wiec moze to jednak zasługa braku chrapania;)

My na urodziny poszalejemy:) Teraz nic Wojtkowi nie kupujemy... przynajmniej do zabawy... bo to na fotelik trzeba, na wpisowe do żłobka, ciuchy na wiosne itd. Wiec mam w planach jezdziko-pchacz, pierwsze duplo i pewnie jakies drobiazgi od rodzinki. No i oczywiscie tort i imprezka dla malych i duzych;) Kurcze chciałabym żeby Wojtek tez sprobowal tortu, ale nie mam zdolnosci cukierniczych... Macie jakies plany? Robicie same czy kupujecie?

Ech... ja go czasem nierozumiem. Pokladal mi siena dywanie, ziewal, tarl oczy, a teraz szaleje w łóżeczku zamiast spać:/

Nie wytrzymałam wyszlam z pokoju zrobic mu picie... padł od razu:/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Camel, powodzenia!

Elajra - diewczyny racje maja, bije od Ciebie pogoda ducha! Oby tak dalej!

Feelis - a i ja zadko prasuje. Raz na miesiac, jak akurta wiecej czasu mam, po domu to mu w sumie nie potrzeba, a te wyjsciowe ciuszki albo susze tak aby w miare wygladaly, a jak sie nie da, to ew. na lozku raz dwa przelece. Co prawda lezy kosz z prasowaniem w "graciarni", ale systematycznie wyciagma do ubierania rzeczy :).

Ormianka. Ja uwielbiam piec, wiec na bank upieke sama. Mam jeden przepyszny sprawdzony tort, mam zamiar zrobic taki wlasnie ale chyba pietrowy. Tzn dwa kregi. Ale jeszcze sie zastanowie. Za miesiac walne fotke :). Moge tez wam przepis dac. Jest naprawde pyszy i mozna go z roznymi owocami, albo maliny, albo truskawki,albo jagody, albo brzoskwinie.

Kooska - i jak byly odezwal sie? Odwiedza corke jak zawsze, czy focha ma?


Co do prezentu na roczek, to sama nie wiem. Mlody ma wszystko,czego potrzebuje. Moze ewentualnie taki basen z pileczkami? Albo piaskownice z basenikiem plastikowe na ogrod? A moze cos ala rowerek? Tak na zas!
 
Do góry