reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe kreseczki wysikują wszystkie laseczki 🌺🌹🌻

Słuchajcie, czy któraś z Was ma dwurożną macicę?

Ogolnie lekarz powiedział, że poronienia wynikają z przyczyn immunologiczno-hematologicznych. Jeeednak, jeśli kolejny raz (ha tfu) dojdzie do poronienia, to trzeba by było zastanowić się nad korektą. Chociaż lekarz nie jest orzekonany, żeby to było przyczyną poronień, bo wada jest niewielka.

Natomiast ja już we łbie mam to, że może na pozniejszym etapie ciąży przy tej wadzie coś się skomplikować. Niby wada niewielka...
Macie jakąś wiedzę na ten temat? Może któraś z Was też ma dwurożną?
Ja, opiszę na priv bo dużo tego 😁
 
reklama
Witam się Dziewczyny 😊
W maju przestaliśmy się z mężem zabezpieczać mając w zamyśle postaranie się o rodzeństwo dla Naszej 2-letniej córci 😊 generalnie bez stresu, mamy luźne podejście - kiedy będzie to będzie 🙂
Dziś zrobiłam test 5 dni po terminie spodziewanej miesiączki i zobaczyłam cień… nie wiem czy coś mi się uroiło czy wy też go widzicie? 🙈 dodam, ze przy pierwszej ciąży 2 grube krechy miałam już 3 dni przed spodziewaną miesiączką, a teraz 5 dni po i prawie nic nie widać, także się nie nastawiam, ale z ciekawości załączam zdjęcia:
czy Ty masz problemy z czytaniem, czy po prostu jesteś pozbawiona krzty empatii?
 
Ja? Jestem na tym forum od 3 lat i w życiu nie spotkałam się z tak niesympatycznymi użytkowniczkami 🙂 widocznie to staraczki sprzed 3 lat były bardziej empatyczne 🙂
ja prdl. Dziewczyno wpadasz na wątki staraczkowe, w których dziewczyny zmagają się z niepłodności, walczą o ciążę latami, a Ty wpierdalasz się tu z info, że w maju przestałaś się zabezpieczać i zdjęciem pozytywnego testu ciążowego - w dwa tematy staraczkowe, w obu masz napisane w pierwszym poście, ŻEBY TEGO NIE ROBIĆ. naprawdę jesteś aż taką ignorantką czy jesteś po prostu głupia?
 
Ja? Jestem na tym forum od 3 lat i w życiu nie spotkałam się z tak niesympatycznymi użytkowniczkami 🙂 widocznie to staraczki sprzed 3 lat były bardziej empatyczne 🙂
Proszę, tu jest wątek, żeby ocenić czy test jest pozytywny:

Może i jesteśmy nieempatyczne, ale nieempatyczne też jest niezapoznanie się nawet z pierwszym postem.
1685811945422.png

Pozdrawiam
 
ja prdl. Dziewczyno wpadasz na wątki staraczkowe, w których dziewczyny zmagają się z niepłodności, walczą o ciążę latami, a Ty wpierdalasz się tu z info, że w maju przestałaś się zabezpieczać i zdjęciem pozytywnego testu ciążowego - w dwa tematy staraczkowe, w obu masz napisane w pierwszym poście, ŻEBY TEGO NIE ROBIĆ. naprawdę jesteś aż taką ignorantką czy jesteś po prostu głupia?
To widocznie się coś zmieniło bo 3 lata temu właśnie do tego służyły wątki staraczkowe 🙂 do oceny testów, motywacji, wspierania się w staraniach, poradach itp. A teraz widzę, że jakaś wielka spina się zrobiła nie wiadomo o co 🙈 dla mnie ten test nie jest jednoznaczny dlatego chciałam się dopytać o opinie ale widzę, że nic tu po mnie 😊 baju baj!
 
To widocznie się coś zmieniło bo 3 lata temu właśnie do tego służyły wątki staraczkowe 🙂 do oceny testów, motywacji, wspierania się w staraniach, poradach itp. A teraz widzę, że jakaś wielka spina się zrobiła nie wiadomo o co 🙈 dla mnie ten test nie jest jednoznaczny dlatego chciałam się dopytać o opinie ale widzę, że nic tu po mnie 😊 baju baj!
do tego dalej służy jeśli jest się częścią społeczności, a nie wpada z dupy :)
 
To widocznie się coś zmieniło bo 3 lata temu właśnie do tego służyły wątki staraczkowe 🙂 do oceny testów, motywacji, wspierania się w staraniach, poradach itp. A teraz widzę, że jakaś wielka spina się zrobiła nie wiadomo o co 🙈 dla mnie ten test nie jest jednoznaczny dlatego chciałam się dopytać o opinie ale widzę, że nic tu po mnie 😊 baju baj!

Chyba na staraczkach 3 lata temu byłaś tak samo aktywna jak na tych bo nigdy nie było tam miejsca na rzucanie pozytywnym testem innym w twarz.
Do interpretacji testu wystarczy umiejętność czytania ulotki, a gdybyś kiedykolwiek przez dłużej niż 2 dni była staraczką to nie trzeba by Ci było tłumaczyć czemu to co robisz jest nie tylko niegrzeczne ale też po prostu samolubne.
 
reklama
Chyba na staraczkach 3 lata temu byłaś tak samo aktywna jak na tych bo nigdy nie było tam miejsca na rzucanie pozytywnym testem innym w twarz.
Do interpretacji testu wystarczy umiejętność czytania ulotki, a gdybyś kiedykolwiek przez dłużej niż 2 dni była staraczką to nie trzeba by Ci było tłumaczyć czemu to co robisz jest nie tylko niegrzeczne ale też po prostu samolubne.
Różnie było jeśli o to chodzi, byłam aktywna, wystarczy spojrzeć na ilość moich postów :) i nikt nigdy się nie spinał tak jak wy 🤷🏻‍♀️
Ale skoro nie jestem częścią społeczności to już się nie udzielam 👍
 
Do góry