reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witam sie z kawusia

Aurelia mam nadzieje ze jest coraz lepiej

Sylwia ja pamietam jak do szkoly chodzilam w ciazy chody mialam, oprocz jednego przedmioty tylko :-)

Keyko fajnie Dotkass napisala "bezbolesnego"

kwiateczek oby poszlo szybko i sprawnie z Twoim rozrabiakiem, a w jakim celu te przeswietlenie
 
reklama
Dzień Dobry,

U nas chłodniej, słońca nie widać, ale nie ma tego złego...przynajmniej ogarnę coś w domu, wczoraj tona prasowania i już Ami ma wszystkie ubranka porozkładane do szafy :-), dziś założyłam sobie porządnie wyszorować łazienkę, a jutro może popakuję za małe ciuszki i rzeczy Amelci do pudeł i na strych

Miłego Dnia Kobietki
 
Witajcie

ja tez z kawusia i zmykam do pracy na 10 ale zimno dzsiaj u nas wlasciwie to bardzo wieje i chmury takie ciezkie ze az mi sie przez okno nie chce patrzec:no::no:

moj maz wyjezdza najwczesniej za 3 tygodnia najpozniej za miesiac ehhh bedzie spokoj ale i smutno troche ale jak po 4 miesiacach podpisze umowe na dluzej to jedziemy do niego:tak::tak: bo wlasciwie teraz dostal 2 oferty i nie wie na ktora jechac:sorry2::sorry2: no ale okaze sie z czasem:blink::blink:

Dotkass ja to mam u dziadkow juz tyle pudel z ciuszkami malego ze teraz sobie mysle ze moglam sprzedawac ale jak bede w ciazy i okaze sie ze bedzie dziewczynka to bede sprzedawac te ubranka a kupowac dziewczece:-):-) bo narazie to nie chce wydawac bo nie mam pewnosci co bedzie drugie:-p:-p
 
W sumie to nawet nie o to chodzi że ja bym chciała jakieś chody w ciąży ,ja na razie sobie radze i z chodzeniem na zajecia i z zaliczaniem ale też specjalnie tak zaplanowalismy zebym ostatnie miesiace nie musialam siedzieć w szkole i urodzilam na pograniczu końca i poczatku .Pózniej bedzie P. z dziecmi zostawał z jednym sobie radzi to i z dwójka też musi. No ale sa dziewczyny w 8 i 9 miesiacu czy jakimkolwiek z problemami z ciaża ,i ja im sie nie dziwie ze potrzebuja jakiegoś wsparcia .Z Zuza tak miałam ze urodziłam przed sesja tylko w innej szkole i musialam lezeć

Aurelia trzymam kciuki za rodziców , Iwonka i dziewczynki też mam nadzieje całe ,zdrowe i z suchym mieszkaniem U nas wielkie sprzatanie u tych co zalało i dochodzenie kto jest winny bo u nas i po czesci Wisły też powódz spowodowana głównie tym ze spuścili nagle mase wody ze zbiornika retencyjnego nikogo nie uprzedzajac i nie spuszczajac wcześniej w ogóle. Na razie pierwsze ustalenia to takie......ze ekolodzy sprzeciwiali sie jakichkolwiek spuszczań wcześniej bo ryby miały okres składania jaj .Zaczela tama pekać to puscili wszystko i pierwszy raz w życiu nagle i niespodziewanie w nocy zalalo mase ludzi i pewnie zwierzat też dużo :no:

Keyko trzymam kciuki
 
Witam :-) a no nie zalało nas ale woda nadal wysoka ponad 7 metrow ma wiec przez kilka dni spadło tylko 65 cm:eek:,wały są kompletnie przesiąkniete:no: i walka trwa nadal,póki woda nie spadnie ponizej poziomu stanu alarmowego czyli 650cm:dry:.Do wału mam kilkaset metrow ale nasz wał to jest taki porzadny bardzo dawno robiony bo te nowsze maja teraz wieksze problemy:sorry: i mam nadzieję ze nic nie pusci ...chociarz kilka kilometrow ulicy jest zamknieta wzdłuż wału ze względu bezpieczenstwa:sorry: Vanessa siedzi w domu ale jutro chyba juz pojdzie.Kołomnie jest pełno policji,tu maja swoje garaże ,najwiekszą komende,tedy przewoża piach a przy tym te wyjące syreny to wiecie jakie to uczucie:sorry::sorry::sorry:
Dziękuje za życzenia dla mnie i Klaudii:-):-):-)

Ja przesyłam zaległe dla wszystkich obchodzących imieniny i urodziny :tak::tak::tak:
i życzę 100lat w zdrowiu i usmiechu :-)

gateau2.gif
ballon1.gif
cadeauxpile.gif
 
Ostatnia edycja:
Iwonka, do środy ma być stan alarmowy w Wawie o ile go nie przedłużą, trzymajcie się dzielnie :tak:

kamilka, ja też mam kilka pudeł już popakowanych, większość jest jeszcze u mojej Mamy, jeszcze nie przywiozłam do siebie, muszę ogarnąć to co mam tu jak narazie...a u mnie jest odwrotnie, większość różów z ubranek, wydaje mi się, że dziewczynka po chłopcu to bez problemów może wszystko założyć, gorzej w drugą stronę, bo jak chłopcu założyć sukieneczkę, czy różową b luzeczkę z motylkiem czy hello kitty ;-)
 
Witam,
dzięki dziewczyny, było prawie bezboleśnie. Prawie, bo mnie nie zabolało tylko jego. Rozwiązałam umowę bez wypowiedzenia z art.55 (ciężkie zaniedbanie pracodawcy wobec pracownika, a tak po ludzku to nie wypłacił mi w terminie i w pełnej wysokości wynagrodzenia za kwiecień:baffled:). Wyplacił mi wczoraj (14 dni opóźnienia) część, a reszte miał dzisiaj, ale jak podpisywał dokumenty, to powiedział, że przeleje mi jutro reszte- czyli dzisiaj nie miał zamiaru tego zrobić:wściekła/y::no:. Czekam do jutra na reszte za kwiecień, a później za maj. Nie mam ochoty tam jeździć, to kazałam mu wysłać świadectwo pracy pocztą razem z zaświadczeniem o zarobkach netto/brutto i muszę jeszcze sprawdzić, bo nie jestem pewna czy płacił mi składki.
 
Witam! Ja byłam z Zuzią u pediatry po skierowanie na badanie moczu kontrolnie. Mam nadzieję, że basen jej nie zaszkodził:sorry2:
Iwonka, Aurelia trzymajcie się;-)
Keyko czyli jakos poszło... A jak teraz plany?

Co do ciuszków po Zuzi to coś tam wystawiałam na allegro ale lipa. raczej nie palnuję narazie drugiego dziecka. Większość oddałam siostrzenicy ale teraz zaczyna o wracać. Najgorsze, że nie mam strychu. Wydaję komu mogę. Teraz udało mi się oddać stelaż do baldachimu, fotelik samochodowy. Leżaczek fisher price chyba wystawię na allegro bo kasy brak na zaliczkę na turnus:sorry2:
 
reklama
Witam.
Iwonka współczuje sytuacji powodziowej, całego tego harmidru, niepewności.
Keyko- brawo. Dobrze, ze walczysz o swoje i nie dajesz się wykorzystywać.
kamilka- przecież ty 2 dziecko planujesz za 6 lat, pisałaś kiedyś. Przez te lata będziesz trzymać ciuchy? Za 6 lat to nie takie kupisz... jak dziewczynka to i tak będziesz musiała coś dokupić a jak pora roku inna to z rozmiarem nie utrafisz. Ja na twoim miejscu bym sprzedała.
ja nie sprzedaję bo, liczę, ze nie bedę czekać za długo na 2 dziecko. W większości ciuchy mam takie,ze bez problemu dziewczynka założy. Raz, ze miał Miku kilka dziewczyńskich bluzek. Dwa, ze dużo miał czerwonych rzeczy. Dopiero teraz trudniej mi kupić nie niebieskie ciuszki, ale niebieski tez kolor, tak chłopięcy jak i dziewczęcy ( moim zdaniem).
Śniło mi się, ze miałam 2 synów i Miku z tym drugim rzucali z balkonu nożami w ludzi przechodzących po chodniku:szok:. Ludzie zakrywali głowy jakby to miało pomóc.

Poszłam dziś kupić kostium kąpielowy.Reszta na wątku zakupowym. Zdołowałam się tak, ze w dno pukałam od spodu.
 
Do góry