reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

szopek, wiem co czujesz...czuję to samo... (tak troszkę cytatem poleciałam....)

witam z kawusią, niebo zachmurzone, oby tylko nie padało...
 
reklama
Szopek, Anusia, witajcie w klubie. Mimo, że moja chodzi do klubu malucha, i tak jak pomyślę o przedszkolu, dostaję rozwolnienia z nerwów :confused2:
 
Witam i ja,pranie za praniem robię,jeszcze dostałąm @ i same wiecie jak to jest.

Ja tez sie bardzo ciesze kiedy juz te moje dzieci będą w szkole i przedszkolu,ale przezywam to,U starszej jak sobie poradzi w 1 klasie,a u Klaudii mimo że zna dobrze przedszkole to te jej zachowanie..........:no: liczę po cichu ze w przedszkolu może jakoś ją trochę utemperują:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::-p
 
:-) Ja mam takie dziwne wrazenie że to że Zuza pójdzie do przedszkola to takie nierealne, że ona przecież jeszcze taka "malutka" jest, choć ja nie z tych rozczulających się matek ale z tym to mam takie odczucie.

Mam nadzieję że się uda bo mi pewnie lżej będzie choc to teraz Cyprian bardziej wkość daje.

Mi się pralka zepsuła.... jestem wsciekla i przerazona bo u mnie przestój w praniu oznacza kłopoty. Musimy dzwonić żeby ktoś szybko przyjechał, moimi rękami które pękają przy takich rzeczach jak pranie ręczne nawet w rękawiczkach dużo nie wypiorę.
 
cosmolady ja też sie bardzo cieszę z przedszkola, nie wiem jak to będzie ale mam nadzieję, że moje dziecko nauczy sie trochę dyscypliny, bo ja ją tylko rozpieszczam i teraz mam to co mam:( łobuziarę, która mało kiedy słucha się mamy:szok:
sylwia85 moze to nie pocieszenie ale pomyśl jak to było kiedyś nawet z 30 lat temu, kiedy nasze mamy, babcie prały ręcznie i miały po 6-oro dzieci jak dobrze że technika do nas dotarła w odpowiednim czasie;)
 
:):):)gdzie wszystkie dziewczyny?spicie?jakie plany na dzisiaj?
Tak miałam ochotę pojechać nad wodę, było tak pieknie a tu z rana deszcz i zachmurzone niebo:wściekła/y:i taka niedziela do kitu
 
Tinka- nie ty jedna masz cvhyba brzydka pogode u mnie to samo....:-(

I niedziela zleci i jutro do pracy boszzz ale mi sie nie chce:( Adas mi sie bawi z tesciem jutro albo w srode pojada na tydzien do warszawy ale bedzie mi sie tesknielo za nim:(

Milego dnia:)
 
dzień dobry...
chciałabym wszystkim Aniom, Aneczkom, Anusiom, Andziom, Haneczkom, życzyć z okazji imienin wszystkiego co najlepsze, spełnienia najskrytszych marzeń, samych radosnych chwil w życiu i dużo dużo zdrówka...
899.jpg
 
reklama
Witam
Ja tez dolaczam sie do zyczen.Wszystkiego naj..........dla Aneczek:-)

Sylwia pociesze sie ze wrocilam i nam tez sie zaczyna wszystko psuc.Dekoder sie popsul zaraz jak wrocilismy.tzn znajomi mieli i oddali popsuty,telewizor dziwnie buczy i jeszcze pralka,jak chce wlaczyc to swiatelka mrugaja i nie chce zalapac.musze wylaczac z pradu kilka razy wtedy zalapuje.pewnie do czasu.nie wiem co jest grane:no:

U mnie zalaczaja sie dolegliwosci,wczraj noga tak mnie bolala ze znow chodzic nie moglam,musialam wziasc w koncu tabletki:no:mam spiaczke i cycki mnie bola jeszcze boshhh jak babcia:sorry:
 
Do góry