reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
Co za noc :-( co godzinę wstaję, bok mnie tak boli, i lewy i prawy, już nie wiem jak spać, od kolana do lędźwi ... wkurzyłam się i już wstałam, bo bym chyba wyć zaczęła, tak mnie rwie :-( zrobiłam mojemu śniadanie do pracy, chociaż jedzie za dwie godziny i teraz tak siedzę i nie mam co ze sobą zrobić o tej porze :-(
 
Ale jestem zła ! Nic sie nie wyspałam. Wczoraj nie umiałam zasnąć, w nocy było mi gorąco, każda pozycja była zła i na wymioty mnie zbierało. Od 5 nie mogę spać, boli mnie kark i dalej mnie zbiera. Oh, musze troche pomarudzić :-D
Dzisiaj wizyta, może coś ciekawego mi powie :)
 
Ostatnia edycja:
Ja też nie śpię za dobrze,mam ochotę na zakupy ,a jednocześnie myślę czy nie za wcześnie....a jak lekarz się pomylił co do płci?To jest moja 3 ciąża ,a przeżywam ją bardziej niż poprzednie.Cz to jest normalne ,w tym wieku i z" doświadczeniem" tak fiksować?
 
CzekamyNaIgorka daj znać po wizycie

funia przeżywasz, bo cieszysz się, a skoro jesteś dojrzalsza niż w poprzednich ciążach, to bardziej przeżywasz(ale masło maślane mi wyszło)
Spojrzałam na Twój suwaczek odliczający do porodu i przeżyłam szok :szok:. Niecałe 4 miesiące zostały :szok:

Z tym spaniem, to faktycznie tragedia. Ja też 2-3 noce w tygodniu nie śpię. Budzę się wyspana około 2.00 i nie mogę zasnąć. Dopiero koło 5-6 mi się udaje.

Biorę sie za sprawozdanie, bo obiecałam dziewczynie, która jest za mnie na zastepstwo, że jej napiszę. Ona jest dopiero od stycznia przyjęta więc nie wie co ja robiłam. A sprawozdanie od września do ferii zimowych, które u nas zaczynają się 20 stycznia.
 
Witam juz z pracy:)
Jestem ciekawa w jakim stanie zastane mieszkanie jak wroce. Meza nie ma do soboty i pies zostal sam do 16. Normalnie M. pracuje z domu. Noo ciekawe:p Tak mi sie dziwnie bez niego spi... fatalnie
 
Monika dam znać :tak: Wizytę mam na 16 także jeszcze trochę muszę czekać w niecierpliwości:tak:
Martuska mój jak wychodzi o 5 rano do pracy to zawsze pies mi do łóżka przychodzi :-D Ale najpierw będzie skomleć aż jej powiem żeby wskoczyła, bo inaczej nie wejdzie. Jakoś nie lubię sama w łóżku spać, choćby leżała maskotka ale cos musi być :-D
 
reklama
witam witam :-)
wczoraj nie weszłam na forum i jesteście nie do nadrobienia:szok:
gwiazdeczka gratuluję siurka:-D
byłam oddać krew wczoraj i taka kolejka masakra a paniom pielęgniarkom się nie spieszy gdzie tam jednego pacjenta 7min trzymała jak przyszła druga wszyscy tacy ucieszenie że nareszcie szybko pójdzie a ta pierwsze mówi że ona kończy haha dobrze że od razu ja wchodziłam bo masakra:sorry:
kupiliśmy sobie wczoraj nowego laptopa a co pochwalę się;-) tylko jest teraz taki problem że nie pamiętam wszystkich haseł a tam automatycznie się logowalam:zawstydzona/y:
do wizyty coraz bliżej nie mogę się doczekać ahhh:-D
 
Do góry