reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
Hej dziewczyny. Spróbuję Was nadrobić. Po szpitalu M. miał kilka dni wolnych i nie mogłam się odkleić kompletnie:)

no dobrze, to idę czytać co tam naskrobałyście. dzisiaj mam wreszcie usg połówkowe przesunięte z powodu szpitala. ciekawe ile Józek już waży:)
 
Hej!

Makao - trzymam kciuki za usg ;-)
Mi_lva - już czwartek, więc do poniedziałku moment zleci ;-)

Ja już wróciłam z usg szyjki, opisałam wszystko w wątku wizytowym. Niedługo wpadnie koleżanka na kawkę, wraca też właśnie od swojeg gina, ciekawe co jej powiedział dzisiaj. Ma problem z zajściem w ciąże, stwierdzili u niej zespół policystycznych jajników i dzisiaj była z jakimiś badaniami, a tak by chciała być w ciąży :-(.

Miłego dnia :-)
 
Hej :-D

ja też dzisiaj nie mogłam spać.... wstałam po 5, zrobiłam mojemu śniadanko (ale się zdziwił:)) ale miałam jakieś dziwne sny...

Wczoraj miałam wizytę, nasz Synek waży 530 g i jest łobuzem :-D nie lubi badań i zawsze się chowa...:tak: na szczęście wszystko w porządeczku :)
 
Mój pies jak był młody to spał ze mną w łóżku ale jak sie dowiedziałam o ciązy to psa wygoniłam do kojca i jak mu nie powiem zeby wskoczył to nie wejdzie. A takie słodkie oczka zrobi że mi jej szkoda :-D
 
ja się budzę często przez te cholerne ręce:( zaczęłam wczoraj czapkę szydełkową dla małego robić z bawełenki i co trochę musiałam przerywać i strząsać ręce..:(
muszę pomarudzić. źle mi:(:(:(
 
Jaranti to nie tylko Ty masz takie dziwne sny :) ale teraz się zamartwiamy o nasze dzidzie i pewnie stąd :) a sex jest dobry o każdej porze :-p faktycznie oni to mają przerąbane ale pomyśl że mogłoby być odwrotnie :p

bajka na dole pod czatem na fb jest taka gwiazdka (opcje) ->ustwienia zaawansowane ->włącz czat dla wszystkich znajomych z wyjątkiem...->zapisz :)

readle Ty teraz kochana masz co innego na głowie, remont szybko się skończy i zajmiesz się wyprawką :) Ja też jeszcze praktycznie nic nie mam ...

brandyy mnie też strasznie bolały nogi że nie mogłam zasnąć :/

CzekamyNaIgorka dzisiaj chyba taka noc była :/ trzymam kciukasy za wizytę :*

funia to dobrze że fiksujesz :) to jest właśnie piękne w pozytywnym znaczeniu :)

Makao
to czekamy na wieści od Józka :) a na którą?

Martynia nooo to gratki zdrowego chłopaka :)

Wczoraj poszłam wyjątkowo wcześnie spać tzn po 22 bo mi luby gadał że tylko siedzę na tym necie i się śmieje, więc poszłam migusiem do sypialni. Trochę poczytałam i się położyliśmy...No nie miałam miejsca, albo było mi gorąco by za chwilę się nakrywać, albo mnie nogi świdrowały ehhhh potem mi koszulka śmierdziała z prania (czysta) Aż luby coś bąknął że fiksuje i nawet radia nie da się posłuchać , aaa jeszcze radio było za głośno. Istna masakra :szok: Nie wiem kiedy ale jakoś zasnęłam, obudziłam się w nocy z zimna i ubrałam jak na prawdziwą zimę ( spodnie , bluza i skarpety :-D ) opatuliłam kołderką i do spania :-) Miałam dzisiaj iść na tą glukozę ale nie miałam weny :) Kawa się skończyła i co ja będę pić ...Moja kotka zwariowała tak wyła że wypuściłam ją do piwnicy i już siedzi tam z pół godziny i ani jej się myśli wracać :eek: za to spokojnie mogłam zjeść śniadanie bez jęczenia :-) Ciekawa jestem kiedy zacznie miauczeć :p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie Kochane dziewczęta :-) bardzo często wchodzę na Wasz wątek i Go czytam , ale macie już piękne brzuszki :-) gratuluję i życzę Wam dużo dużo zdrówka :-) Ja już jestem praktycznie 2 miesiące po tym feralnym poronieniu , dostałam 8.12. pierwszą @ i planowo chciałam szybko po niej zajść w ciążę ale niestety nie udało mi się bo od wczoraj plamię i wydaje mi się że @ się pomału rozkręca :-( jakoś też nie umie dojść do tego kiedy mam owulacje bo objawów jakby brak.. Byłam u ginka , wyniki mam Ok mam odczekać 3 miesiące i działać znowu ale chęć posiadania bobaska była silniejsza i postanowiliśmy zadziałać szybciej bo przeczytałam że po pierwszym okresie po poronieniu kobiecie szybciej zajść w ciążę , jak widać nie zawsze... Powodzenia dziewczyny!!! Pozdrawiam Was .
 
Do góry