reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama, tata ja chce brata - czyli starsze rodzeństwo

U nas w rodzinie tez sie stosuje tą zasadę z prezentem od dzidzi i dla dzidzi i pewnie tak samo tez zrobimy.
O rozstanie w szpitalu sie nie boje bo moje dziecko tak jak mowilam to cycek taty i jest przyzwyczajony to nieobecnosci mamy jak mial niecale 1 r i 3 msc musialam wyjechac na delegacje zagranice na pare miesięcy i widzielismy sie przez 2 dni co miesiac... i dał rade :) poza tym często zostaje u babci bo lubi tam zostawac i czasem po pracy jak po niego przyjezdzamy to nie chce sie ubierac i uparcie chce zostac u babci.... wiec co do rozstan jestem spokojna.... z dzidziami ma kontakt i zachowuje sie baardzo delikatnie i poprawnie czasem sie wystraszy jak dzidzia placze za dlugo... zobaczymy jak bedzie w tym przypadku :)
 
reklama
Pochwalcie się swoimi obecnymi dzieciakami ;) żeby było latwiej mogę pierwsza ;-)

co prawda sprzed 3 msc ale oto Piotr przyszly starszy brat ;)
piotr4.jpg
 

Załączniki

  • piotr4.jpg
    piotr4.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 201
Kirsza ja z kolei nie mogę sobie wyobrazić ze kiedy będzie tak duzy jak np. Twój synek :)) Szkoda ze dzieci tak szybko rosną :(
 
U mnie Dominiczek chyba jeszcze nie rozumie ze w brzuszku jest jego rodzeństwo bo twierdzi że przecież nic tam nie ma haha no bo nie widzi
[h=1][/h]
 
U mnie córka wie od początku, ale sytuacja jest zupełnie inna, bo to już nastolatka, u mnie tak się złożyło będzie aż 13 lat różnicy między dziećmi. Moja córka to akurat taki typ opiekunki, uwielbia wszystkie dzieci w rodzinie, wiec myślę, że maluch będzie miał z nią dobrze :-)Natomiast zazdroszczę dziewczynom, u których różnica wieku między dziećmi jest mała np. 2-3 lata, na pewno fajna więź jest między dziećmi, wspólne zabawy itp. No ale u mnie tak się życie ułożyło i tak musi być...
 
reklama
Dziewczyny super macie dzieciaczki !! To ja się pochwale moim przystojniakiem ; D
 

Załączniki

  • 1398708250430.jpg
    1398708250430.jpg
    21,2 KB · Wyświetleń: 132
  • 1398708265522.jpg
    1398708265522.jpg
    20,6 KB · Wyświetleń: 140
Do góry