reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Białołęki

Hej. Ostatnio przez ponad dobę mnie mdliło, ale już wszystko dobrze. Wygląda na to, że Junior mnie kopał po żołądku, bo wcześniej nie miałam mdłości. Byłam na warsztatach. Dostałam parę próbek. Było nawet ciekawie niestety ilość dzieci < 1 roku życia w ilości sztuk ok 20 i gugu dada itd nie pozwalały mi się skupić tak jak bym chciała [emoji4] To pewnie przez ciążę. A co się stało, że szpital?[emoji17] Mam nadzieję, że już ok.
 
reklama
Ostre odmiedniczkowe zapalenie nerek. Mam nadzieję, że już wszystko ok. Jeszcze muszę co 2 tygodnie robić badania moczu i w czerwcu mamy cystografie żeby sprawdzić czy to nie żadna wada układu moczowego. Mam nadzieję, że jednak po prostu pech. A wszystko przez jakąś głupią bakterie. Ehh bycie matką to chyba stres i zamartwianie się do końca życia :p

Haha, trzeba było iść do ciężarnych. Ja niestety męczyłam się z mdłościami dzień w dzień do końca I trymestru, także współczuję.
 
No ale dla ciężarnych były inne tematy - o ciąży. A ja byłam bardziej zainteresowana pierwszym rokiem życia dziecka. Życzę Ci żeby to był jednorazowy przypadek. Zdrowia.
 
Zuzzi, dziękujemy :) Mam nadzieję, że wszystko będzie ok.

Saguaro, a skąd konkretniej? Napisz jak możesz coś więcej o sobie i Synku :)
 
Z okolic Tarchomina. Mam synka Kubusia, który skończył 20 miesięcy. Jest bardzo wesołym i energicznym dzieckiem :-) póki co jeszcze siedzimy na wychowawczym, więc w razie potrzeby chętnie umówimy się na spacer :-)
 
Jesteście z Białołęki wiec macie dosyć blisko na ulice Wyszogrodzką 2 do Apteki HIBISKUS. Jest tam drogeria w której dostaniecie bardzo tanio kosmetyki dla dzieci. Ceny potrafią być niższe o połowę niż w drogeriach. Naprawdę zachęcam do wybrania się tam ;) Ja jeżdżę z pragi bo naprawdę się opłaca ;):-)
 
reklama
Hej[emoji2] ja tez jestem z Tarchomina i mam córeczkę 22 miesięczną, która jest bardzo ruchliwa a widać ze brakuje jej towarzystwa. Jestem jeszcze rok na wychowawczym i chętnie poznamy towarzyszy do spacerów lub wspólnej zabawy [emoji18]
 
Do góry