reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Krakowa

Witam!!
Mada, Ja byłam na tym basenie jeszcze nie będąc w ciaży. to jest mały basen ale bardzo fajny właśnie sie zbieram żeby sie zapisac na te ćwiczenia.
A zajęcia są w czwartek o 17,30 bo te w poniedziałek są dla szkoły rodzenia z siemiradzkiego.
Ja zapisałam sie do szkoły Gemelli. Pierwsze zajecia są dopiero za miesiąc.
Pozdrawiam
 
reklama
Witam!!!
Szkoła jest na os. Jagiellońskim 1, zajęcia dwa razy w tygodniu w poniedz i środy. www.gemelli.pl
Jest rekomendowana przez Pampers tak jak ta na siemiradzkiego.
Podobno fajna, dowiem sie cos więcej jak zaczne chodzić na zajęcia, najbliższe rozpoczynają sie 6 czerwca i trwaja 4 tyg.
Pozdrawiam
Iza
 
Izia, dzięki za te wszystkie informacje ;D Ja mam bliżej do szpitala Siemiradzkiego, więc pewnie tam się zapiszę od czerwca. A na razie może zapisze sią na gimnastykę dla kobiet w ciąży albo basen - tylko musze dopytac o szczegóły. ;)

 
Witaj!!!
Daj znać jak tam na Siemiradzkiego. mnie też w sumie bliżej tam ale godziny mi troche nie pasują. ćwiczenia są w poniedziałaek w południe a ja jeszcze chodze do pracy.
mada a gdzie będziesz rodzić??
Pozdrawiam
Iza
PS: Jak coś to moje GG 1970769.

 
O rany. Nie zagladalam tutaj juz kupe czasu a tu widze ze watek sie wolno bo wolno ale rozkreca. Widze tez tu znajome Panie :). No we wrzesniu tylko ja jestem z Krakowa wiec chyba czesciej bede zagladac tutaj do was :). Juz stracilam nadzieje na odnalezienie wiekszej liczby brzuchatek z Krakowa na tym forum stad moja dluga nieobecnosc.
Trzymajcie sie dzielnie mimo ohydnego goraca. Wlasnie postanowilam rzucic nogi na lozko wiec na razie. Pa.
 
Iza, dzwoniłam do Siemiradzkiego i tam gimnastyka i basen są dla kobiet, które zapisały się do szkoły rodzenia. Ale pani powiedziała mi, że również mogę przychodzić na te zajęcia - nawet jeśli nie wykupię szkoły rodzenia- i wtedy będzie to kosztować 100 zł za miesiąc (dwa razy w tyg. gimnastyka i raz basen). Tylko musze mieć zgodę mojego lekarza, że moge ćwiczyć ;)


 
hej :laugh:
to i ja sie dolacze do mam z krakowa i do sierpniowek :) postaram sie tu zagladac czesto :)pozdrawiam anjja
 
Witajcie krakowianki
Ja mam termin na sierpień ale nie wiem czy to niebędzie lipiec bo dzidzia się pcha więc muszę leżeć:), a tak wogóle to może wiecie co z becikowym w Krakowie??
 
reklama
Do góry