reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Krakowa

witaj Izia
powiem ci ze ja juz mam w zasadzie wsztstko oprócz łóżeczka, materacyka i wózka. Troche rzeczy dostałam w zasadzie ubranka a reszte kupiłam nie mogłam się powstrzymać :). W zasadzie łóżeczko i wózek też mamy już upatrzony
 
reklama
Witaj!!!

Aja dopiero zaczynam,kupować .mam dopiero wózek i fotelik dosamochodu. Mam troche koleżanek które się pozbywają rzeczy po dziecku wiec najpierw od nich odkupuje jak nie są bardzo zniszczone , zawsze to troche taniej.
A pozatym to postanowiełam spakowaćjużtorbe do szpitala. lepiej niech już stoi gotowa.
::)
W którym szpitalu rodzicie??
;D ;D ;D
Gorące pozdrowienia!!!
 
hej
ja niestety mam ciąże zagrożoną przedwczesnym porodem, więc pewnie na Kopernika bo tam mają najlepsze zaplecze dla dzidzi, ale jak donoszę do 35 tyg. do w Zeromskim. A jeśli chodzi o wyprawkę to na razie sie wstrzymuje bo cały czas mam schiza że z dzidzią będzie coś nie tak i nie chce nic kupować dopóki nie urodzę:) czy taka panika jest normalna????
 
Witaj Gaga!!
Wtakiej sytuacji też pewnie bym panikowała, ale i tak musisz pare rzeczy kupić choćby nawet do szpitala.
Postanowiłam dokońca czerwca przygotowaćsobie torbe do szpitala żeby była gotowa wrazie czego.
u mnie na razie wszystko ok. ale jeszcze sie zastanawiam gdzie rodzić.
Mój lekarz pracuje na Ujastku więcchyba tam ale jak sie coś niepokojącego zacznie się dziać to oczywiście Kopernik.
;D ;D ;D
pozdrawiam gorąco!!!
 
Ja mam lekarza z Kopernika, wiec Kopernik. Ubranka tez juz w zasadzie mam. Nic nie kupowalam :). Nie mam jednak kosmetykow. Na razie zadnych, ani wozka i lozeczka - a to najwieksze wydatki, no ale powoli zaczynam zabierac sie za myslenie o kupnie. Mam dwie butelki ;) ale brakuje mi smoczkow antykolkowych wiec dzis postaram sie kupic :). Przynajmniej bede miala jakis dzieciowy akcent podczas zakupow :).
 
kurcze ja juz sama nie wiem co robic. Zaleznie od dnia mam ochote kupic juz wozek i lozeczko albo znowu poczekac az do urodzenia Mai. Mysle ze w 31 tyg chyba sa duze szanse ze jak sie urodzi to wszystko bedzie ok???? tym bardziej ze jestem juz po zaszczykach przyspieszajacych rozwoj pluc u malej. Rany ale ze mnie panikara!!!! Przeciez musi byc dobrze, wicie co chyba kupimy zmezem ten wozek w najblizszym czasie
;D ;D ;D ;D ;D
a tak przy okazji pisanie na klawiaturze na lezaco jest okropnie upierdliwe!!!!
wiecie moze cos o becikowym w Krakowie????
 
Ja juz torbe mam spakowana, no ale ja lipcowa jestem ;D, na dodatek z cholestaza ciazowa - wiec Kopenik ;D na 100%.

Co do becikowego to cos tam sie ciagle zmienia - maja wyplacac w zaleznosci od dochodu...

Co do Twoich zakupow gaga - to w swiecie dziecka na os. zgody mozna sobie wybrac wszystko: lozeczko, posciel, przewijak (nie wiem jak z wozkiem) - zostawic zaliczke jakies 50 zl i po szczesliwym porodzie maz jedzie i odbiera wybrane przedmioty. Dzieki temu masz wszystko pod kontrola - ulubione kolory, modele itp. Z tego co wiem to okolo miesiaca to wszystko bedzie na Ciebie czekac - moze to dobre dla Ciebie rozwiazanie jak jestes przesadna.
 
Ja juz mam pare rzeczy, bo ostatnio z mezem troszke zakupilismy :) ale jeszcze duzo nam brakuje. O torbie do szpitala jeszcze wogole szczerze nie myslalam, ale pewnie powoli i tym sie zajme :) naszczescie mam jeszcze troszke czasu na wszystkie zakupy, ale tez nie zamierzam czekac do ostatniej chwili :)
pozdrawiam serdecznie :)
 
Witam!!!
Ciuszki ciuszkami, przygotowania itd. A co z porodem czy wiecie już gdzie i jak będziecie rodzić?? czy bedziecie korzystać ze znieczulenia zo, czy może inaczej, może któtraś z was zaplaowała poród w wodzie?
Ja właśnie sie mocno zastanawiam, o ile nie zajdzie potrzeba zrobienia cesarki to chyba skorzystam ze ZZO ale do końca nie mma pewności?
Napiszcie jak to u Was??
Czas niestety nie ubłaganie płynie. :) :laugh: :laugh: :laugh:


Gorąco Pozdrawiam!!!
 
reklama
witaj Izia
ja zamierzam rodzic w Zeromskim, bez znieczulenia, tez myslalam o porodzie w wodzie ale to trzeba miec super badania, a ja niestety nie mam az tak super. Juz sie nie moge doczekac szafa juz pelna ciuszkow, wyprawka prawie cala jest brakuje nam tylko wozka i lozeczka i paru drobiazgow. No teraz tylko pozostalo czekac na malutka :)
 
Do góry