reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

Ja znam, opiekował się mną gdy leżałam na patologii ciąży przez 1,5 miesiąca w Matce Polce. Jeśli będziesz rodzić na jego oddziale, na medycynie matczyno-płodowej (tam rodziłam) to naprawdę nie masz się czego obawiać. Personel fajny, profesjonalny i życzliwy.
Ale zaznacz przy przyjmowaniu do szpitala, że chcesz koniecznie na Medycynę matczyno płodową, pozostałe dwa oddziały już nie są takie fajne...
Dziewczyny ja rodziłam w Matce Polce na "1", i przyznam że nie jestem źle nastawiona... leżałam 2 tyg przed porodem i jak na taki wielki szpital nie było najgorzej ( wcześniej rónież leżałam na Matczyno-płodowym i tam mi się średnio podobało). Najmilej wspominam jednak już oddział noworodków "1" super babeczki (oczywiście były wyjątki :baffled: ). Skończyłam cesarką - ale ja za to upierałam się przy naturalnym.. jednak się nie udało :no:
 
reklama
fusik, ja z kolei dwa razy wczesniej leżałam na jedynce i nie za dobrze wspominam ten oddział ;-) Ale jak zwykle, tyle opini ile osób :-D
 
ja tez rodziłam na jedynce w ICZMP i wspominam dobrze. lezałam tam ponad miesiąc. polozne wszystkie przesympatyczne, no prawie wszystkie :-D tylko lekarze, a właściwie tylko ordynator, nie potrafil rozmawiac z pacjentką, ktora za wszelką cene chciala jeszcze byc jak najdluzej w ciązy(czyli ze mną)... ale to zupełnie inna historia...
 
Hej Mamusie!! Jestem w 26 tygodniu ciąży i będe rodzi w CZMP. Powiedzcie mi coś na temat dr. Niwalda i ogólnie rodzenia w CZMP, bo słyszałam że połozne i pielegniarki sa okropne, a mnie czeka cesarka więc nie wiem czy rodzi tam czy moze jednak gdzies indziej?? Pozdrawiam :):-)
 
kasia- a jakie masz wskazania do cesarki? Jesteś 4 tygodnie przede mną, ja też zamierzam rodzić w MP, jestem po in vitro. A ty prowadzisz ciązę u Niwalda?
Pozdrowienia dla wszystkich!:-)
 
Witam nowe zaciążone :)
Niwald i Radwan pracują na rozrodczości i przy porodach nie są.
Olutka moja koleżanka w lutym rodziła po in vitro i mówiła, że in vitro wg NFZ nie jest wskazaniem do cesarki. Ona sobie załatwiła i miała cesarkę, ale jak przyjechała, na izbę przyjęć z bólami to szykowali ją do porodu naturalnego.
 
reklama
To mozecie mi polecic jakiegoś lekarza który dobrze wykonuje cesarki?? bo myslałam ze Niwald moze to robic, a poza nim to nikogo w CZMP nie znam :(
2H9Mp1
 
Do góry