reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Peterborough

O widzisz musi jakiś wirus panować albo od ząbków, a co do lekarzy dokładnie uważam tak samo oni nie mają pojęcia o swojej pracy ...mi też wiecznie mówią ze przejdzie samo a ja swoje idę do apteki i zawsze mu coś kupie żeby się nie męczył :)
 
reklama
Hej . Tak długi się nie odzywałaś, że zaczynałam się martwić. U nas też wszystko oki, co dziennie obowiązkowy spacer ( czasami to już o 8 rano) pół dnia bawimy się na ogródku i ok 16 kolejny spacer . Ostatnio zamiast 1 długiego spacerku robimy sobie 2 krótsze bo kręgosłup mi powoli wysiada , a gdzie tu do września :-) niech już zostanie tak ciepło
 
no widzisz zazdroszczę ci ogródka my już chyba ze 3 miesiące szukamy nowego mieszkania własnie z ogródkiem dwa pokoje ale jak coś nam się podoba to zawsze 3 albo jeden ...a dwójki bardzo ciężko znaleźć .:( nom.. ja moją ciążę całą przechodziłam miałam tyle energii ale kręgosłup do tej pory daje znaki .oj do września szybko zleci a potem nie obejrzysz się jak zacznie chodzić :D ja dopiero teraz widzę jak czas szybko leci ... niunio jeszcze niedawno się urodził a tu taki duży chłopaczek już mi rośnie :)
 
Ogródek musi być:-) my przez rok go nie mieliśmy jak dla mnie to tragedia.
Po dzieciach najlepiej widać jak czas leci też pamiętam pierwsze dni Adasia a tu już taki samodzielny chłopczyk biega, sam wszędzie wejdzie, rano do nas przyjdzie no i niedługo będziemy znowuż przeżywać pierwsze dni maleństwa:-)
 
A my też 4 prześwitywał długo dziś patrze i już jest :) więc śmiało możemy mówić ze mamy 4 ząbki :) a najlepsze jest to ze synek ostatnio jest taki zadowolony ze myślałam ze jeszcze poczekamy a tu proszę :) a więc możemy sobie pogratulować :) a raczej naszym chłopcom że są tacy dzielni :) <3 A jak wam weekend miną bo my korzystaliśmy ze mamy tatę od rana do wieczora :):):) bo na tygodniu niestety tylko wieczorami i trzeba było się nacieszyć :):) no i od jutro znowu wracamy do naszej rutyny :):)
 
reklama
Pewnie że możemy pogratulować chłopcom :D Weekend miną nam fatalnie:( mąż w pracy całymi dniami, a my w domu bo mnie jakieś paskudne przeziębienie dopadło, a że nie mogę się ratować żadnymi lekami to przeleżałam na sofie całę 3 dni bez życia i bez sił :( tylko na tym mój mały Miś ucierpiał :( na spacerku nie był:( tylko organizowałam mu takie zajęcia, żeby mogła poleżeć :( na szczęście zupkę mi mąż wieczorem gotował . Teraz wynagradzam Adasiowi te krzywdy i dzisiaj zwiedziliśmy wszystkie place zabaw w okolicy :) mały padł przed 20 taki zmęczony był :)

A co u Was słychać???
 
Do góry