reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

reklama
Witajcie kobietki.
Nareszcie wieczór i czas odpoczynku,ciężki dzień mój Kacperek ząbkuje i jest strasznie marudny.Przy pierwszych ząbkach było spokojniej a teraz idą trzy czwórki i szaleje na całego gryzoń mały:))) Gabi9 jestem z Fabrycznej:) .pozdrawiam wszystkich i przespanej nocki życze:)
 
Mona kuknij na aukcje allegro

http://infobot.pl/r/1urr

ale ceny masakra :|
Dzięki.
Właśnie oglądałam aukcje, ale wolałabym osobiście w sklapie wybrać wózeczek, ponieważ można dokładnie pooglądać i podotykać;-)
A co do ceny to tak liczyłam do 2.000zł, ale jak we Wrocławiu jest taki spory wybór wózków to może uda mi się kupić coś tańszego, bo w mojej mieścinie to nie ma wogóle żadnego wyboru, a te dwa co ewentualnie mi się podobały były po 1.900zł, ale we Wrocławiu jest o wiele większy wybór więc liczę na to, że kupię ładny i wygodny wózek i taniej:tak:
 
musiala bys sprawdzic ten sklep na krzemienieckiej, sklep w astrze przy ul Horbaczewskiego, tam tez jest dzial dla dzieci i wózki i ubrania, nie wiem nakiedy masz termin ale w grudniu mogą byc wyprzedaże "starych" modeli z 2009 roku i mogą być tańsze. :tak:
no i do tego sławetny baby maxx i askot ale czy tam coś taniej bedzie to raczej bym juz nie liczyla, to te miejsca które ja kojarze z wózkami, aha jeszcze w pasażu grunwaldzkim na poziomie -1 (powiedzmy, że piętro niżej niż smyk ale bardziej w lewo) jest sklep coś na Q sie nazwa zaczyna, i tam też są wózki łóżeczka itp :-) hi hi ja nie znam dylematów związanych z zakupnem wózka :-).
Dostałam od brata po jego córce x-landera xa i był super, a teraz wózek do nich wrócił i wozi już trzecią pociechę. Ze spokojem sumienia moge powiedzieć, że marka jest wytrzymała, ja go tu nie oszczędzałam, a u mojego brata też jeździ w trudnych warunkach, bo mieszka w Wieliczce, a tam same górki i pagórki.

Za to wczoraj widziałam wózek z pompowanymi duzymi kołami z tył i malutkimi kółkami jak w wózku sklepowym, z przodu, i masakra. Wózek na naszych chodnikach cały sie telepał a o bruku już nie wspominając, :no: ja tylko przechodziłam ale to telepanie i podskakiwanie wózka na każdej nierówności rzuciło mi sie w oczy. takie koła są dobre ale na równe nawierzchnie ( np kafle w sklepie) i nawet ciężar dziecka nie sprawia, że sie lepiej prowadzą. sorki za tak dluga wypowiedź :-)
 
Ostatnia edycja:
Dzięki.
Właśnie oglądałam aukcje, ale wolałabym osobiście w sklapie wybrać wózeczek, ponieważ można dokładnie pooglądać i podotykać;-)
A co do ceny to tak liczyłam do 2.000zł, ale jak we Wrocławiu jest taki spory wybór wózków to może uda mi się kupić coś tańszego, bo w mojej mieścinie to nie ma wogóle żadnego wyboru, a te dwa co ewentualnie mi się podobały były po 1.900zł, ale we Wrocławiu jest o wiele większy wybór więc liczę na to, że kupię ładny i wygodny wózek i taniej:tak:
W askocie była promocja na x-landera xa do prawda model z zeszłego roku ,ale one róznią sie tylko kolorystyka do nowej kolekcji i cena za spacerówkę i gondolke była 1300 zł nie wiem jak z dodatkami trzeba by pojechac i zobaczyć.X-lander jest świetnym wózkiem (wiele opini mam) mi samej sie osobiscie strasznie podobał itd ,ale niestety nie kupiłam go zw wzgledu na wage ,a mieszkamy w starym budownictwie na 2 pietrze:(:( Cena jest dość atrakcyjna mają tam duzy wybór wózków i ceny ok tez zalezy którego.Wiem ,ze dużo kobitek ogląda wózki w sklepie spisuje model i zamawia na allegro albo W jakims innym sklepie internetowym bo ceny się tak róznią. Nie wiem czy znasz ..:: Na pewno znajdziesz swój wymarzony pojazd!!!!
 
Dzięki dziewczyny za pomoc;-)
Felidae ja mam termin na luty, wiec chyba poczekam do grudnia skoro można załapać się na promocję.
O x-landerze własnie czytałam sporo pozytywnych opinii i biorę go też pod uwagę, tylko magdalenka12 piszesz,że jest on dość ciężki?, ale jest chyba parę modeli tej marki wiec może znajdę jakiś lżejszy:tak:
 
zależy na którym piętrze mieszkasz, czy inne sa dużo lżejsze ? może chico, które składa sie jak parasolka, ale te które maja pompowane koła wszystkie będą ważyć koło 20kg
ja go nie znosiłam, tylko nim zjeżdżałam po schodach.
tylne koła są dość duże i pompowane więc ciężar wózka przenosiłam na tył i tak schodziłam schodek po schodku.
 
hej
chicco bym odradzała, naprawdę. mój wózek jest lekki, nawet z gondola, a spacerówka to juz miodzio.
x-landery są super, ale są własnie cięzkie.

posłąłąm chłopaków moich do teściów i mam luzik:-)wrócą wieczorkiem:happy2:
tak więc sprzatam, nie gotuje o lenię się też troszkę. za niedlugo ide na zakupy i ciasto na pierniki bedę zagniatać.
 
Dzięki dziewczyny za pomoc;-)
Felidae ja mam termin na luty, wiec chyba poczekam do grudnia skoro można załapać się na promocję.
O x-landerze własnie czytałam sporo pozytywnych opinii i biorę go też pod uwagę, tylko magdalenka12 piszesz,że jest on dość ciężki?, ale jest chyba parę modeli tej marki wiec może znajdę jakiś lżejszy:tak:
Tak jak napisała FELIDAE ,ze jest ciężki i wazy ok 16 kg plus maluch to robi sie ok 20 kg i to włąsnie zalezy na którym pieterku mieszkasz.My mamy kupiony chicco ze wzgledu na wage ale nie mamy pompowanych kół:( I słyszłam różne opinie o nich ale ja ze względu na zamieszkanie wzięłam go!!Musisz po oglądać sama i stwierdzić co Ci odpowiada w razie co chicco jest w sklepach dziecko,które sa np.w magnolii i na nowym dworze koło factory!!!
 
reklama
Witam wrocławianki!!! My dzis z mężem wybieramy sie połazic koło sobótki i przy okazji wstapic do rodzinki!!!! Mi coraz ciężej ale juz bliżej jak dalej bardzo puchna mi dłonie i spać przez to nie moge!! A jak moge to na fotelu:baffled::baffled: a ARLENA który szpital wybrałaś jak kożna spytac???
wybrałam Kamińskiego ale nie mieli miejsca i odesłali i urodziłam niestety na brochowie


27października urodziłam syna Marcela o 1545 było bardzo ciężko waga 3100
51cm 9pkt.
czuje się fatalnie
 
Do góry