reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

no ja śródmieście (póki co) :-)
z wynajmem to tak, że my się opiekujemy mieszkaniem ( prawie za koszty jego utrzymania czyli rachunki) :-) i tylko dla tego nas stać :-) ( jeszcze)
kurcze właśnie sie zebrałam w sobie na dniach i chciałam umówić do swojej gin na rutynowy przegląd, a on od sierpnia w Anglii :-( buuuuu zagubiona jak dziecko się poczułam chlip chlip...mam za swoje zwlekałam, zwlekałam to teraz będę miała zagwozdkę:-/
 
reklama
hej :-)
my juz w mieszkaniu we wrocku... co prawda jeszcze 'pare' kartonow do rozpakowania nam zostalo i balagan mamy ogromny a na balkon to nawet wejsc sie nie da bo tyle tam gratow :-D ale juz bedzie tylko do przodu ;-) co zdaze zrobic to zrobie a reszta zostanie tesciowej bo my w sobote wracamy do domku do nl....
juz zdazylam zorientowac sie troche gdzie jaki sklep i pokrecic sie po okolicy aaa nawet pizzerie juz zaliczylam haha musialam sie zorientowac co dobrego i w jakiej cenie ;-)
zastanawiam sie jak ja sie tu odnajde.... bo mimo ze juz od paru lat nie mieszkam w pl i jeleniej gorze to bedzie mi strasznie brakowac kolezanek.... do tej pory przynajmniej jak czasem przyjezdzalam to zawsze moglam sie z nimi spotkac a teraz pusto tu bedzie....
 
Witam. dziękuję dziewczyny za zainteresowanie i pomoc. Udało nam się znaleźć terapeutke, która będzie do nas przychodzić.Mila juz zaczeła rehabilitację. Nie jest bardzo źle ale na Vojcie strasznie płacze. Dobrzez, ze jego mało a więcej ćwiczeń z bobathu i masaż odprężający. Cieszy mnie to, ze poprawa jest widoczna gołym okiem. Juz trzyma gl;owe w próbie trakcji i nawet próbuje siadać. Na brzuszku wyciąga choć nie zawsze nóżki i mniej znacznie jest mostków. Dzielna ta moja kruszyna. Rehabilitacja zajmuje nam cały czas wolny czuwania Mili. Ćwiczymy, bujamy się w kocu, nosimy w odpowiednich pozycjach, turlamy się, masujemy stopki i rączki.
Postaram sie wpadac teraz częściej. Pozdrawiam wszystkie
 
witam dziewczyny, kiedyś już pisałam sobie na forum, ale potem rutyna i szarość dni codziennych nie pozwoliły mi na częste tu przebywanie.
jestem z Wrocławia mam 5 letniego synka Maksymilianka, chodzi do przedszkola do zerówki:) mój maly duży chłopczyk. W grudniu ponownie zostane mama znowu chłopca Tymona:) Jestem na l4 i postanowiłam powrócić i się przywitać ponownie. Chyba nie ma tu juz zadnej mamy z tamtych moich czasów, musze nadrobić w czytaniu i się przekonać. Pozdrawiam i zamierzam zglądac częściej:)
 
Cześć dziewczyny! jestem aktywna na bb już od 2,5 roku, od czasu do czasu podczytuję wątek Wrocławia, ale jakoś nigdy nie mogłam się tu zaaklimatyzować, może tym razem się uda. Mam dwie cudne córeczki - 19 miesięczną Milenę i 3 miesięczną Elizę. mieszkam na Klecinie, są tu jakieś mamuśki z mojej okolicy?
 
oKadia:):):) Ciebie pamietam, fajnie, ze tu jestes nadal:)
co u Was? musze nadrobić zaległości ale czasu brak:) może wieczorkiem, bo zaraz zmykam po Maksia do przedszkola:)
 
witam nowe mamusie:)

Beti gratuluje drugiego bobaska:)

Cześć dziewczyny! jestem aktywna na bb już od 2,5 roku, od czasu do czasu podczytuję wątek Wrocławia, ale jakoś nigdy nie mogłam się tu zaaklimatyzować, może tym razem się uda. Mam dwie cudne córeczki - 19 miesięczną Milenę i 3 miesięczną Elizę. mieszkam na Klecinie, są tu jakieś mamuśki z mojej okolicy?

ja codziennie jestem na klecinie..corka chodzi tam do przedszkola..a ja mieszkam kolo wyscigow konnych na partynicach wiec niedaleko:) a gdzie dokladnie mieszkasz??

Wisienko super ze sobie radzicie z rehabilitacja i ze juz efetry widac:)

Zuza a na dlugo pojechalas do NL??kiedy na stale przyjezdzasz?
 
reklama
Do góry