reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

reklama
Madlen wspaniale gratulacje takiej wizyty i dobrych nowinek :)
Fasolka szparagowa:-) uwielbiam

Nie wiem co komu jeszcze, pogoda dobija :/
Mnie też jeansy nieco uwierają szkoda że cieplej nie ma bo problem mniejszy.
Pozdrawiam
 
Dzień dobry :-)
4madlen gratuluję synusia :-) I cieszę się bardzo z lekarki na którą trafiłaś :tak: Mężuś przeszczęśliwy pewnie, że będzie chłopczyk?
Madlen79 kiedy wreszcie uda ci się cieszyć ciążą tak naprawdę? Trzymam kciuki, żemy mdłości wreszcie przeszły :tak:
Nathani tobie również życzę szybkiego pozbycia się mdłości. Co się stało, że się popłakałaś? Tulę wirtualnie :tak:
Vivienne 10 cm? Tosz to już wielki mały czowiek! Super, że wizyta udana i maleństwo zdrowe :tak:
Fogia dziękuję za pamięć o Mikim. Na szczęście gorączka była jednorazowym wyskokiem ale młody ma katarek :sorry:
Ja prawie ciągle w dresach chodzę. A jeansy takie zwykłe tylko jedne są dobre. Ciążowe jeansy zakładam jak muszę gdzieś wyjść i trzeba mi wygody :-D Oglądałam wczoraj leginsy ale takie brzydkie były i nie kupiłam.
Idę wziąć się za jakie porządki bo coś się zabrać nie mogę :-D
 
bulkaasia bardzo fajne te spodnie, mam podobny krój w jednyych, trochę mniej eleganckie ale już starszawe i przymałe się robią...
Ja mam taką budowę ciała że ciężko mi ogólnie kupić spodnie, wolałabym nie ryzykować przez internet. Muszę to przemyśleć i udać się gdzieś na zakupy koniecznie.
 
Vivienne ja tez nie kupuję ubrań przez internet bo zawsze cos jest nie tak. Muszę przymierzyc i wtedy wiem czy są ok. Te spodnie są takie uniwersalne bo i do pracy i p domu no i można z nich zrobic takie do kolan bo maja sznurek na nogawce. Wczoraj je testowałam i chyba je dzisiaj kupie jak jeszcze będą.
 
lolcia nie mam pojecia..obawiam sie,ze ta ciaza bedzie podobna do pierwszej..czyli mdlosci i jedzenie tylko niektorych produktow,przez cale 9miesiecy...,ale jakos dam rade,byle okruszek zdrowo rosl :tak:
wiecej dzieci nie planuje,wiec moge sie ten ostatni raz pomeczyc :-D
tylko teraz jest mi gorzej niz 11lat temu..raz ,ze wiecej lat,a dwa to wiecej obowiazkow,bo z cora jak bylam w ciazy,to nie musialam tyle sprzatac,gotowac etc..a teraz mam jeszcze smyki..i tak sa wyrozumiale..ale mi czasami jest tak smutno,ze nie moge poswiecic im tyle czasu,ile potrzebuja...a M.to juz calkiem poszedl w odstawke..
a co do spodni..ja juz od jakiegos czasu nie mieszcze sie w moje ciuszki :zawstydzona/y:,na razie poki co smigam w dresach..dlugie ,krotkie..jasne,ciemne..tak mi najwygodniej..
vivienne ja tez nie lubie kupowac przez interenet,bo wszystko nim kupie,musze przymierzyc :tak:
 
nathani jeszcze troszke a humorek sie poprawi...mdłosci przejdą... a tak w ogóle to nie ty placzesz to hormony heheh :) dasz rade jeszcze 2 tyg i mdlosci przejdą.

Ja tez jeszcze sie mieszcze w swoje ciuszki jakna razie nie tyje tylko spadam na wadze od początku ciąży zleciałam juz 6kg ...co mnie troszke martwi bo anemia pewnie sie nasila.

Ale brzuszek sie juz zaokrągla co mnie bardzo cieszy...nie moge doczekać sie ruchów dzidziusia.

A teraz pytanie czy macie juz jakies przeczucie co do płci dziecka ( taka kobieca intuicja) ja cos czuje ze będzie synuś.
 
reklama
lilith ja biorac pod uwage,ze ciaza podobna do pierwszej,calkowite odrzucenie od miesa i slodyczy..mysle,ze to dziewczynka..,ale 100% pewnosci nie mam :no:
 
Do góry