reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Lilith ja w pierwszej mogłabym rękę dać sobie uciąć, że będzie dziewczynka bo tak się czułam a tu mam synka :-D teraz przeczuć brak ale chciałabym córeczkę do parki więc pewnie drugi synuś się szykuję, ale co tam byle zdrowy i w terminie :-) Zazdroszczę wagi ja to na + :zawstydzona/y:
Madlen79 obyś się myliła z tym samopoczuciem przez całą ciąże. Zresztą zdaję sobie sprawę, że teraz jest gorzej niż z pierwszą ciążą bo wtedy można było wszystko brzuszkowi podporządkować a teraz jak są starsze dzieci to czas jakoś trzeba rozdzielić. Mój smyk jest na tyle mały, że niestety nie mam dla siebie czasu za wiele i cieszę się ogromnie z braku mdłości i wymiotów bo nie wiem jakbym sobie poradziła. Jakbym mogła to bym chociaż raz w tyg za ciebie te mdłości zabrała :tak:
 
reklama
Ja w pierwszej ciaży czułam ze bedzie synek ... tylko ze czułam sie naprawde super i wyglądałam super ( chodzi mi o buzie) skure miałam jak pupcia niemowlaczka.

A teraz od kąd zaszłam to na twarzy mam syf na syfie ...i musiałam sobie grzywke zrobić zeby nie było tak tego widac bo najwięcej jest na czole co mnie troche dobija bo grzywka mi nie pasuje :p

Mam nadzieje na córeczke ale ważne zeby zdrowe było..intuicja mówi mi ze bede miała drugiego bandyte w domku :szok:
 
Ja nie wiem co tam w brzuszku nosze, marze o dziewczynce, ale wiadomo zdrowko maluszka najwazniejsze i jak bedzie chlopczyk to tez dramatu nie bedzie;-) wiem napewno, ze to zupelnie inna ciaza, okropne mdlosci, cera okropna wcale sobie z nia poradzic nie moge, glodna ciagle chodze, a z synkiem mialam mdlosci, ale trwaly krocej i dopiero po 12 tyg, cera ok i wogole jakos nie czulam nawet, ze w ciazy jestem, a teraz mi tez duzo ciezej;-)

Nathani ja tez czuje sie dzis fatalnie:no::no::no: przespalas sie troszke????
 
Noukie nie, oglądam surowych rodziców. Jakoś przemęcze dzień. Życzę Ci lepszego samopoczucia abyśmy w końcu miały dobre dni!!!
Ja nie mam przeczuć co do płci, czuję się tak samo fatalnie, syfy na twarzy mam jak przy poprzednich ciążach. Tak samo szybko tyje. Nie wiem kto tam rośnie.
 
A u nas od dzis obchodzone jest 60 rocznica koronacji Krolowej, wiec z Maya robimy sie na bostwo I idziemy na festyn;);) pogoda srednia ale musze wyjsc z domu bo oszaleje
 
reklama
Do góry