reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

reklama
Ładne Joasia ... jak legginsy tylko bardziej eleganckie :-)
A ten pas powiedzcie mi dziewczyny nie przeszkadza wam na brzuchu ? Nie denerwuje ?

Ja zamówiłam sobie tą sukienkę dziś :) Przez Was zaczęłam chodzić po sklepach internetowych ciążowych i szperać :-)

Sukienka Baxa - 9fashion sklep firmowy - odzież ciążowa, moda ciążowa

Spodobał mi się jej pasek i to był punkt zapalny :-)

aaaa i obowiązkowo muszę kupić taki adapter do pasów w samochodzie.

http://www.clippasafe.pl/index.php?zone=podroze
 
Ostatnia edycja:
Witams ię po pracy wypompowana:-)

Ja ciuchów ciążowych jeszcze nie kupowałąm, i nie wiem czy będzie taka potrzeba. Na razie kupiłam dresy 3/4 na cieplejsze dni których oczywiście brak...
Kupie jeszcze z dwie trzy pary dresów i będzie ok. Z Luśką miałam bardzo mały brzuszek więc teraz też się za dużego nie spodziewam:-)

A co do płci... Chcielibyśmy teraz chłopca, byłaby parka:-) Ale zobaczymy. Ja maniaczka słodyczy nie moge ich jeść. Mdli po nich, a najgorsze, że jak zjem to zaraz wszystkie ale dosłownie wszystkie zęby bolą...A leczone przed ciążą;/... Z Laurą jadłam i nie było mnie nic...
 
A u mnie cale popoludnie siostra byla;-)

Nathani mnie dzis okropnie mdli, ale tabsy narzie niewziete:rofl2: moze rzeczywiscie trzeba pic na potege tylko wtedy cala noc na siusiu biegac:eek:
 
reklama
mnie boli podbrzusze! wkurza mnie to. x factor oglądacie? Ja ciążowe tylko używane, nie ma kasy na nowe. Majja sukienka śliczna .
Noukie
Wypiłam 1,5 litra ...średnio pomogło.
 
Do góry