reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Nathani też poluje na dwie używane na allegro :) jeśli są zadbane to nie mam nic przeciwko takim :-) a przecież w ciążowych to ktoś nie chodził za wiele :tak:
x faktora też właśnie oglądam :-) podoba mi się ten lokaty chłopiec jak śpiewa
 
reklama
ja właśnie zwymiotowałam po arbuzie :no:
noukie nie pij mięty pobudza wydzielanie kwasu zoladkowgo
i nasila mi się to paskudne uczucie duszności , takiego jakiegoś lęku w sercu...trudno to opisać
 
Ostatnia edycja:
Ja dzisiaj mam ''kaca'' ale nie wiem po czym;-). Wypilam litr soku pomidorowego przed chwila i srednio pomoglo.
Uciekam do wyrka bo jakas niewyspana jestem. Dobranoc i buziaczki w brzuszki...
 
dziewczyny moze teraz troche "dziwne" pytanie- ile mialy Wasze dzieci jak sie urodziły?
Ja dzis tak pomyslalam, ze ja mialam chyba 56 jak sie urodzilam i jak wzielam cm to sie przerazilam- moze cos mi sie pomyliło- takie dlugie dziecko?
 
Neska Julia 52 cm, a Sarenka - 49 cm. Porody ciężkie choć dziewczynki nie takie duże 3100 i 3350

ja mięty nie mogę bo choruje na refluks żołądkowy:-(
pije meliskę
 
Nathani jak pobudza, mi na zgage z Laura tylko mieta pomagala. A zgaga od kwasow przeciez jest...
Neska spokojnie:-D:-D Laura miala 52cm i wazyla 2400g. Na centymetrze Tobie sie teraz wydaje ze to ogromne dziecie a jak urodzisz nie bedziesz wiedziala jak wziac zeby nie skrzywdzic takie male bedzie:-):-) Ale nie strasze cie:-) mowie na wlasnym przykladzie. Chwila strachu a pozniej poszlo z gorki:-)
 
A ja dziś trochę podłamana bo po wielu burzliwych dyskusjach z M. stwierdziliśmy że musimy oddać psa :-( No i oczywiście w związku z tym pół dnia przeryczałam chociaż wiem że to dla jej dobra. Jak się pojawi drugi maluszek to nie dam rady zająć się dwójką dzieci i psem biorąc pod uwagę fakt że na mojego M. nie mogę liczyć bo w dziwnych godzinach pracuje. Już nie mówiąc o tym, że myślimy o wyjeździe z Polski a niestety psa wówczas nie damy rady ze sobą zabrać..Mam tylko nadzieję że jej dobry dom znajdę :-)
Ehh...ciężko mi....
Idę do łóżka..miłego wieczoru dziewczęta
 
reklama
Witam wieczornie dopiero do domu wrócilismy ale mamy orkiestre byliśmy u nich super śpiewają i grają i suknia wybrana padnięta jestem,moja córa miała 49cm a ważyła 3130 tylko ona sie urodzila w 8 miesiącu lece pooczytać co napisalyście:-)
 
Do góry