reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

asiuasiu1 -moja Oliwia też wymusza i nie wiem skąd się tego nauczyła ale robimy w ten sposób, że jak się rzuca krzyczy to zostawiam ją na podłodze (bo tam najbezpieczniej) i sobie idę do pokoju obok mówiąc, że jak się uspokoi i wypłacze to ma przyjść. Ale takie akcje wymuszające i tak się powtarzają :) Czekam aż wyrośnie :p
 
reklama
hej babeczki:-)
mój śmiga do przedszkola zdrowy tylko martwi mnie że nie długo dopadnie go alergia ale na to już wpływu nie mam
Mały już drugi dzień z rzędu spał w przedszkolu podczas leżakowania:-Dach to świeże powietrze działa:-D na spacerki chodzą młody się wyszaleje i zasypia a na noc chodzi o koło 21 spać więc nie jest źle:-)
niebawem do zoo go zabieram jeszcze nie wiem tylko czy w ten weekend bo na pewno nie na majówke bo będzie tragedia jak w tamtym roku pełno ludzi bezsensu tak się pchać
 
cześć dziewczyny ja wam mija majówka?
u nas zaczęło się chorobowo mnie rozłożyło ale już jest ok
na dziś zapowiadają lepsza pogode więc pewnie spacer zaliczymy a jutro może wybierzemy się do zoo
 
hej
kilka dni nie zaglądałam,a tu pustki
Ania poszła wczoraj do przedszkola po prawie 2 tygodniach nieobecności i w ciągu dnia nie było tak źle. Gorzej jest wieczorem - przy zasypianiu płacze, że nie chce tam chodzić, że wolałaby zostać w domu, nie może zasnąć i źle śpi w nocy - mam nadzieję, że przejdzie to jak najszybciej.
 
rossa na pewno jej przejdzie tylko potrzebuje czasu;-)mój to po przerwach jak miał aż leciał do tego przedszkola:-Dale na początku nawet rano potrafił mówić że nie chce iść jednak gdy tylko wchodziliśmy do przedszkola to już był zadowolony:tak:
 
hej dziewczyny u nas nie ciekawie
mały z środy na czwartek wymiotował w czwartek z rana byłam u lekarza bo rano znowu wymiotował no i wirus.nawet dostaliśmy skierowanie do szpitala gdyby jego stan się pogorszył bądź nie poprawiał.na szczęście później już nie wymiotował tylko gorączkował .mało je do dziś gorączkuje ale nie wysoko tylko wczoraj na noc miał 38,9 a tak to wszystko przed 38.Wczoraj go wysypało tak podskórnie jak przy alergii i nie wiem już sama co mu jest.Trzydniówkę przechodził.A ta wysypka znika potem znowu się zaostrza.daję mu wapno i jego leki na alergie.
 
Jacek:
Cześć dziewczyny Dawno mnie nie było. W między czasie starsza (Miriam) postanowiła zrobić ze mnie dziadka a młodsza (Dobrusia) zaczęła mówić. I z tego ostatniego powodu mam pytanie czy wasze maluchy kłamią? Bo Dobrusia odkąd mówi, jest bezczelną kłamczuchą.
A aguska2017 jak tam Twój pacjent?
 
Jacek Mojej też zdarza sie kłamać, a wtedy kiedy nie potrzeba jest szczera do bólu:baffled:

Aguśka
zdrówka dla małego

Ania dzielnie chodzi do przedszkola, a całe popołudnia spędza na dworze, do domu docieramy ostatnio przed dzwudziestą
 
Moja mała też jak jest pogodnie i ma otwarty taras to cały dzień przesiedzi na trawniku. Dziś już drugi raz będę sam odpierał ją z przedszkola:-)
 
reklama
A u nas tak sobie mały na antybiotyku bo ma prawdopodobnie paciorkowca stąd stan zapalny w gardle katar i dziwna wysypka która już prawie całkiem znikła .oczywiście dorwał to paskudztwo w przedszkolu:sorry:oby do przodu dziś już zaczął trochę więcej jeść.
Ale ogólny jego stan jest ok szaleje i czeka aż wyzdrowieje to obiecane ma zoo:-)
 
Do góry