reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

reklama
witam, można się dołączyć...? :)
choć nam do 2 roczku trochę brakuję.

eZOJA
, ja też nie martwię trochę nie mówieniem mojego dziecka, no ale do 2 r.ż. może coś ruszy. :)
takie swoje słówka coś tam powie, ale jeszcze nic nie powtórzył.
 
witajcie;)
No co do mowy to pisałam na odpowiednim wątku;) Gada jak najeta.. Potrafi powiedzieć Idzie rak. Wychodzi jej też niepełnie jedzie rowerek na spacerek;)
Ale każde dziecko ma swoj rozwój więc przyjdzie na to czas;)
 
Widzę nowe mamy :-)
hej u nas w miarę ale mały robi teraz sceny jak go zostawiam w przedszkolu:sorry:chyba lęk separacyjny mu się uaktywnił:-Djest coraz lepiej ale bez wrzasku i płaczu niestety się nie obędzie do tego ten kolega z przedszkola bije dzieci i Bartek sam wczoraj powiedział cioci że go uderzył i tamten miał karę.
a tak ogólnie póki co zdrowy tylko alergia męczy jednak jak padało przez 3 dni był ok a teraz znowu ma mocny katar:sorry:
Beata dawno cię tu nie było jak chłopaki?a jak mowa Klaudka?poszło do przodu?bo mój już gada jak najęty ale jeszcze czasem nie wyraźnie:-Dale teksty to ma czasem takie że aż płacze że śmiechu i wiecznie jest pytanie:a czemu?a po co?:-D
Do nowych mam
nie przejmujcie się zbytnio że dzieci mało póki co mówią mają czas:tak:mój synek zaczął mówić dwa łączone słowa w wieku 2,5 roku a zdania oczywiście takie proste jak skończył 3 lata a teraz gada i gada:-Dale nadal nie są to zdania rozbudowane jednak powtarza wszystko więc trzeba uważać.ponoć dziewczynki szybciej i wyraźniej mówią ale na to nie ma reguły:no:;-)
 
Paulineczka, bardzo trudne zdania ładnie mówi :D
aguśka, przyzwyczai się do przedszkola, ja podobno cały okres przedszkolny przepłakałam :)
nawet mam takie przebłyski że widzę mamę z okna jak odchodzi... :)
a na co alergia?
 
Mój chodzi prawie od roku do przedszkola i nagle coś zaczął płakać ale już jest ok:tak:
alergię ma na pyłki sierść psa i roztocza teraz niestety przede wszystkim pyłki dają mu popalić bo na nie ma najgorzej alergię bierze leki więc da się przeżyć:tak:
 
to dobrze że jest już lepiej. Oli za 1,5 roku idzie do przedszkola... aż się boję, mam nadzieje że z dziećmi będzie ładnie jadł, bo w domu to przeboje mam :D
 
Witajcie;)
U nas Roksa pójdzie za rok do przedszkola. Będzie miała skończone 3 lata;) Na razie o tym nie myślę jak to będzie. Ale pewnie czym blizej to nastąpi, to się zmieni jak będzie się zachowywać i jak to będzie wyglądać!

Co tam słychać? Za okna piękna pogoda, a my siedzimy w domu chore:( ale jutro już będzie trzeba wyjść na dwór, bo gorączka ustąpiła i jeszcze troszkę kaszel pozostał.. jak wy po chorobie ubieracie dziecko w temp powyżej 20 stopni?



Pozdrawiam;)
 
reklama
Mój chodzi prawie od roku do przedszkola i nagle coś zaczął płakać ale już jest ok:tak:
alergię ma na pyłki sierść psa i roztocza teraz niestety przede wszystkim pyłki dają mu popalić bo na nie ma najgorzej alergię bierze leki więc da się przeżyć:tak:




Czesc

Aguska moj mlody plakal
3 mies, Teraz jest juz ok - ale on chodzi tylko na 3h dziennie :-)
 
Do góry