reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2014

reklama
Hej, długo tu nie zaglądałam, chyba z rok:) Ale już wróciłam i mam nadzieję, że trochę częściej będę odwiedzać forum. Pozdrawiam Was wszystkie:D:-)
 
katoryba - ja tez mam nadzieje ze się wszystkie nasze dzieci dostana :D a bylas już się cos dowiadywać jak z Wasza pozycja na liscie rezerwowej?
ja w tym tygodniu koniecznie musze się wybrac, na sama myśl o zlobku serce bije mi szybciej
moje wszystkie uzywaly smoczkow, tzn Jaca dalej ciagnie. i szczerze nie widze w tym nic zlego o ile w odpowiednim momencie się go pozbędziemy :)

Beti - karmiłam wyłącznie ppiersia do końca 5mca, później tak mi maly po nocach zaczal szalec ze po prostu nie dalam rady. potrafil się obudzić nawet po 50min snu!!! gdzie samo karmienie i usypianie trwalo 30min. zaczelam dokarmiać mm na noc. po jakims czasie dalam dla smiechu sprobowac mu swoje jabłko.. i tak poszlo... całkowicie przestalam karmic tydzień temu.
minimum wykonałam ;p a teraz przynajmniej trochę tata może się wykazac ;p no i mogłam wrocic na fita co mnie bardzo cieszy :)
dziadek (z babcia) dal rade. maly trochę im przygwiazdorzyl w nocy ale to tylko dlatego ze mu swiatlo do karmienia zapalili, heehehe

kordek - moje jeszcze w kinie nie były. moja Izka mysle ze by nie wysiedziała - ona w ogole pozno zaczela bajki ogladac. no chyba zebysmy poszli na Barbi, ale wydaja mi sie Lukasz niekoniecznie na to by przystal ;p

Ewuniek - ooooo, kolejna mama z Wandy :) wow, jaki Florek już duuuzy :) kurde a pamiętam jak dziś jak przyszlas po Kryspina z malym "dinusiem" ;)
Maly już tam chodzi czy od września dajesz?
 
Witam witam serdecznie:) Florka daję od września do "Promyczka", nawet nie chcę myśleć o innym żłobku:) Ale odkąd Kryspin poszedł do przedszkola, to Florek bawi się przez godzinę dziennie z dziećmi z grupy Kryspinka, podczas odbierania do domu:). Panie opiekunki są naprawdę świetne i nie mają nic przeciwko, że Florek trochę poużywa sobie "przedszkolnego" życia:D Może trochę łatwiej będzie mu zostawać w żłobku, chociaż to zupełnie co innego, gdy ja jestem w sali i w każdej chwili może do mnie przyjść, a gdy mamy nie ma i trzeba sobie z tym poradzić. Pozdrawiam i miłego dnia:D
 
hej:)
Karolq ja próbowałam wszystkiego z tym palcem- prośby, groźby, obietnice, straszenie, smarowanie "gorzkim pazurkiem" a apteki i nic nie pomagało, aż kiedyś mąż dostał na stacji paliw za punkty szklanki ze stworami "uniwersytet potworny" i tam jest taki z jednym okiem i aparatem na zębach, Z go zobaczyła i spytała czy ten aparat to przez dydanie palucha, ja powiedziałam, że tak i od tamtej pory nigdy już palca do buzi nie włożyła :D

Beti, moje dziewczyny póki co dogadują się super, gorzej jak młodsza chce zabrać to czym bawi się starsza to się wtedy zaczyna... :D

co do nocowania poza domem bez rodziców to moja żadna jeszcze tego nie doświadczyła, ale to dlatego, że nie bardzo mam je gdzie sprzedać, zresztą młodsza jeszcze w nocy cyca je więc ta opcja na razie odpada ;p

jutro idziemy z Z na baranka shaun do kina, wygrałam bilety w rossmanie :) ciekawe czy wysiedzi, trwa 85 min.

miłego dnia dziewczynki :)
 
Luk&Bella - ja nie zapisywałam młodej jeszcze do żłobka. Dopiero teraz złożę wniosek. Coś czuję, że marne szanse żeby się dostała skoro za listę rezerwową są też punkty dodatkowe :( A tak bym chciała...

Beti - i jak udało się Alę na noc do dziadków sprzedać?

Z tym smoczkiem na razie się tak nie spinam bo widzę, że chce go ostatnio coraz mniej. Dostałam skierowanie do chirurga z tym cyckiem. Wczoraj byłam. 2h w kolejce - masakra :/ Wizyta 4min. Diagnoza - normalny rozwój gruczołu piersiowego. Skoro to takie normalne to dlaczego nikogo w moim otoczeniu to nie spotkało? Dostała jeszcze skierowanie na usg ale to niby tylko dla mojej spokojności. Ulżyło.
Teraz po głowie chodzi mi załatwianie becikowego ale jakoś z oporem się do tego zabieram :/ no i jakoś tak powoli nastawiam się na wakacje :) chociaż jeszcze 3 miesiące to już mi się chce baaardzo :))) zaklepałam już miejscówę i odliczam!

Pozdro
 
katoryba nie no co ty nie dalam jej jeszcze :) zobaczymy, poki co nie palnuje zadnego wyjscia wiec jakos tak nie mam odwagi dac ja na noc do rodzicow :) a co do tego gruczolu to zapytam kol bo cos mi sie kojarzy ze jej corka to miala
 
reklama
No to jednej kol corka miala powiekszone gruczoly do 10m a drugiej kol corka ma 13m i dalej powiekszone. Byla na szczepieniu ostatnio alw zapomniaka zapytac o to :/
 
Do góry