reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Aaga - ja idę pierwszy raz :) mam podaną godzinę i salę. Przy rejestracji musiałam podać duzo danych włącznie z peselem. Na jakimś forum czytałam, że ktg robi pielęgniarka a potem opis robi lekarz. Ponoć na ten opis można trochę poczekać, bo lekarzy czasem wzywają na IP, na poród lub cc :(
 
reklama
A wiecie, że ja ani razu na ktg nie byłam i nie dostałam skierowania nie wiem o co c'mon zobaczymy co powie lekarka jak do niej pójdę. Myślę, że przyszły tydzień będzie finiszem zresztą mówiła mi Pani doktor że nie trzymają dłużej niż do 41 tyg więc jak sam poród nie złapie to będzie wywoływany.... znów zaczynam się stresować tak jak 4 lata temu czekałam czekałam aż wylądowałam na patologii gdzie znów czekałam i małego urodziłam w 42 tyg a i jeszcze te telefony smsy"urodziłaś już"??? wrrr podsumowując dziewczyny została Nam do końca już naprawdę chwilka cóż to jest przy tych 9 miesiącach:szok::szok::szok: DAMY RADĘ!!!(musimy:-:)-:)-()
 
Czesc Dziewczyny, my juz 2 dni po terminie.. Maly niechce wyjsc nadal.. Wczoraj mielismy wizyte u poloznej, rozmowy o karmieniu, kontakt skin to skin po porodzie. Jej zdaniem urodze w tym tygodniu juz bo bardzo zjechal brzuszek mi i moje bole swiadcza o tym ze cos sie dzieje.. Szacowana waga Malego to 3900 stwierdzona na podstawie macania brzuszka i sprawdzenia ulozenia itd. Po wizycie zostawilismy samochod na parkingu i poszlismy na miasto zeby cos sie ruszylo ale nic, bole sa ale narazie nie rodzimy.. Jesli do poniedzialku nie urodze to mam wizyte u poloznej na badanie i masaz szyjki zeby sie zaczela otwierac ladnie...Mam nadzieje ze obedzie sie bez tej wizyty i akcja sie ruszy.. bo juz coraz ciezej mi jest..
 
natalia powodzenia z akcją - czyli lada moment urodzisz, skoro położna tak to widzi.

Wróciłam ze szpitala -paranoja, na ktg zero skurczy, to nawet nie chcieli mnie zbadac. Jutro mam zgłosić się na izbę i być może już tam zostanę, ale żeby cokolwiek się dowiedzieć, to graniczy z cudem... Więc znowu niewiadoma do jutra. Jakie to męczące psychicznie.

Trzymam kciuki za oczekujące :)
 
aga i inne listopadówki w dwupaku już niewiele zostało do mety-jeszcze chwilka i będziecie skarby miały obok siebie.
Co dziennie zaglądam tu z synkiem i sprawdzam jak się macie.
pozdrawiamy Was gorąco i życzymy wszystkim zniecierpliwionym szczęśliwego rozpakowania;)
 
U nas silne bole sie zaczynaja, poki mam sile bede pisala i informowala Was na biezaco. Pochodzilismy po miescie tak jak mialam plan posiedzielismy u mojej Mamy i teraz leze w lozeczku mam nadzieje ze Synek dzis podejmie decyzje o wyjsciu..
 
reklama
kaskaleczna dzięki za słowa otuchy
natalia trzymam kciuki
jeśli jutro mnie zatrzymają, to raczej się nie odezwę do Was, liczę jutro na cc, ale to moje życzenie. Zobaczymy, jak to się rozwinie...
Miłego wieczorka.
 
Do góry