reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Hej dziewczyny ja Was tez od czau do czasu czytam, Mam pytanie czy wasze maluchy po szczepionce tej szpitalnej miały zaczerwienienie?? bo ja wczoraj zauważyłam że wokół szczepienia jest rumień i zastanawiam się czy iść do lekarza czy to normalne...mały ma już 4 tyg i dopiero od wczoraj ten rumień...może zadrapał
 
reklama
Hej Dziewczyny, pisze poki mam chwilke czasu bo w ciagu dnia to Mlody nie daje za duzo porobic.

U nas bole brzuszka jakby mniejsze kupilismy Malemu wode koperkowa i dajemy mu i juz nie placze tak czaesto i brzuszek juz nie wzdety, i baczki odchodza lzej chociaz jeszcze nie tak jakbym chciala.
Sylwester minal bardzo spokojie wypilismy z P po jednym piwku i na tym koniec. takze 1szy Sylwek od kilku lat gdzie inie mialam pozniej kaca heh :)

Ateraz wysylam Wam zdjecie naszego Kochanego Smieszka

Zdjęcie0667.jpg
 

Załączniki

  • Zdjęcie0667.jpg
    Zdjęcie0667.jpg
    20,8 KB · Wyświetleń: 31
Kika - miałam dokładnie to samo. W czwartek byłam u położnej i pokazywałam to.Moja córa miała jakby wielkiego pryszcza z ropką na wierzchu. Jest to normalne...po szczepieniu na gruźlicę. Położna na wszelki wypadek poszła się zapytać pediatry czy mamy coś z tym robić, ale on też potwierdził, że samo zejdzie. Jedyne co to nie można tego moczyc w kąpieli, najlepiej wietrzyć i uważać by ubrania nie podrażniały tego (może być bolesne).Jakby się ropka sączyła to przykładać jałową gazę.
Moja Nina bardzo ładnie przybiera, waży juz 3845g czyli od porodu prxybrała prawie kilogram :) Ładnie śpi w nocy, ale w dzień daje do wiwatu.
Natalia - super ten twój śmieszek :-)
 
Hej dziewczyny,
ja też was poczytuje:) też tęsknie za tymi naszymi rozmowami forumowymi ciążowymi:) ale teraz mamy nasze szkraby na świecie i mniej czasu. Mojemu Mikołajkowi polepszyło się z brzuszkiem już go tak nie boli i się nie pręży, tylko sporadycznie. Pomogło to co zlecił lekarz czyli mleko NAN HA do tego 10 kropli do koazdego pokarmu Delicolu i 3 razy dziennie Bobotic. Minął niecały miesiąc i widać poprawę dużą. Mikołaj coraz częściej sie uśmiecha i wszystko go ciekawi. I coraz dłyżej spi w nocy co mnie bardzo cieszy:) I też sie pochwalę moim osobistym małym Mikołajkiem:)
IMG_20131205_202448.jpgIMG_20131224_181052.jpgIMG_20131229_185027.jpg
i na koniec coś ze spania:p
IMG_20131211_131227.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20131205_202448.jpg
    IMG_20131205_202448.jpg
    25,2 KB · Wyświetleń: 41
  • IMG_20131224_181052.jpg
    IMG_20131224_181052.jpg
    26,7 KB · Wyświetleń: 35
  • IMG_20131229_185027.jpg
    IMG_20131229_185027.jpg
    29,2 KB · Wyświetleń: 42
  • IMG_20131211_131227.jpg
    IMG_20131211_131227.jpg
    22,3 KB · Wyświetleń: 38
Ostatnia edycja:
aa sliczne te nasze Maluszki :)

Maagsia ja to na chwile obecna niemysle o kolejnej ciazy bo patrzac na problemy ktore melismy z ta ciaza i maakrayczny porod to nie wyobrazam sobie narazie powtorki ( choc kazda ciaza jest inna) .
Mam mega kompleksy zwiazane z wyglaem po ciazy no niestey juz nie jest tak jak bylo wczesniej przeraza mnie brzuch ktory ciagle jest a juz prawie miesiac po porodzie... Masakraaa
 
ja też w najbliższym czasie nie planuje rodzeństwa dla Mikołaja, może tak za 3 lata, co do brzucha to ja już 2 miesiące po porodzie i dalej mam taki obwisły, trza się zabrać za jakieś ćwiczenia, ale się nie chce...a Ty maagsia planujesz już coś?? A może o czymś nie wiemy:p
 
My z M planujemy rodzeństwo dla Łukaszka, ale po pierwsze po cc musimy ok. roku odczekać z zajściem w ciążę, po drugie z zajściem w pierwszej mieliśmy problemy, więc planować możemy, ale zobaczymy czy się uda zgodnie z planem - ogólnie chcielibyśmy, aby Łukaszek miał rodzeństwo za jakieś 2 latka.
Jeśli chodzi o wagę i brzuch ... zostało mi jakieś 4 kg, ale chciałabym zrzucić 6. A brzuch nadal mam, a to już ponad miesiąc, no i rozstępy, nie wiem sama, ćwiczyć na razie nie mogę po cc, smaruję się balsamami, ale d*pa. Idę do ginekologa na kontrolę za jakieś półtora tygodnia, obejrzy, zobaczymy, czy wszystko ok się skurczyło.
Dziewczyny - jakich rozmiarów dodajecie zdjęcia? Coś mi się popsuło :( wcześniej dodawałam zdjęcia, a teraz nie mogę - przy rozmiarze zdjęcia (nawet jeśli ma kilka kb) pojawia się czerwony wykrzyknik. Może któraś miała podobny problem... Korzystam z opcji - insert image. Może jakoś inaczej dodajecie zdjęcia. Też chciałabym się moim skarbem pochwalić :)

A dzieciaczki macie śliczne :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gdybym miała spoko sytuację zawodową to bym się chyba szybko zdecydowała na 2 dziecko - pewnie jakos po roku zaczęłabym starania. Też jak Aaga miałam cesarkę, więc i tak muszę czekać minimum rok. A co do pracy to od kwietnia przechodzę na ZUS i po macierzyńskim jestem bez pracy. Trzeba będzie coś szukać a w nowej pracy nie chcę od razu w ciążę zachodzić :(
Mój maż też chciałby poczekać z 2-3 lata, a mi tak jakoś się chce szybciej :-)
 
Do góry