reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

reklama
Vixen osobiscie nie kupowalam wozka z tej strony podanej przez Marynke, ale slyszalam opinie, ze maja fatalna obsluge reklamacji. Ta strone polecam, by rozejrzec sie za modelem, bo maja naprawde ogromny wybor. A zamowic mozna juz gdzie indziej! Ale naturalnie decyzja nalezy do Ciebie.
 
maryńka dziękuję, stronę znam i właśnie wiele modeli mi się podoba, ale nie chcę zamawiać przez internet...

Patili każda opinia się przyda, ale generalnie wolałabym kupić w sklepie stacjonarnym, chciałabym dotknąć, zobaczyć jak się prowadzi itd :p Z tymże ceny w Wiedniu są powalające, a przynajmniej w tych znanych sklepach czyli BabyOne, xxxLutz czy Kika, chodzi mi konkretnie o wózki 3w1 (z fotelikiem samochodowym Maxi Cosi). Tutaj widziałam wózek nawet za 999€!!! Dlatego chciałam zapytać czy może znacie jakieś tańsze sklepy, bo jeśli nie to zdecyduję się na kupno w Polsce.
 
vixen89, Patili ja wozek widzialam "na zywo", a roznica cenowa mojego wozka miedzy internetowym sklepem a stacjonarny to 300 zl. teraz juz sama nie wiem co zrobic. bo w sumie te 300 zl mozna przeznaczyc na cos innego, z drugiej strony w reklamacje sie bawic nie lubie ;/

vixen89 W sklepie stacjonarnym w Polsce widzialam wozki drozsze niz 4000 zl, wybor jest ogromny, mozna stracic glowe. W Toy Rus cena sa wysokie a towar jak dla mnie sredniej jakosci, jest jeszcze Baby Walz w centrum handlowym Gasometer, ale te wozki tez mi sie nie podobaja. Ale to pewnie kwestia gustu.
 
Ostatnia edycja:
Moze zle sie wyrazilam. Nie mam nic przeciwko zamawianiu wozka przez internet - sama zamawialam w ten sposob. Ale chodzi mi wylacznie o ta podana przez Marynke firme. Ja sobie chodzilam w ciazy po sklepach stacjonarnych i ogladalam. Modeli i firm jest za trzesienie. Ceny - wiadomo - z kosmosu. Te same modele w Polsce sa o wiele tansze. Np. fotelik Maxi Cosi Cabrio Fix kupilamw Pl za 400 zl (ok. 100€) z folia na deszcz, a ten sa fotelik bez folii w XXXLutz byl za 219 € :szok::angry::szok::angry: Ja ma xLandera XMove i jestem zadowolona. Ale wiadomo, kazdy ma inny tryb zycia i tym nalezy sie kierowac przy wyborze wozka. Powodzenia!
 
maryńka a to jak widziałaś na żywo, to zmienia postać rzeczy, w sumie to też jest myśl, wypróbować w sklepie, a potem taniej zamówić przez internet. W marcu na pewno pojedziemy z mężem do Polski, to chyba zrobimy sobie rundkę po sklepach z wózkami :) Weszłam na stronę Baby-Waltz, ale tak jak i Tobie nic mi się nie spodobało :(

Patili też to właśnie zauważyłam, na allegro te foteliki są za ok. 400 zł, a tu widziałam nawet za 250€! Czyli chyba jednak nie ma co tu chodzić po sklepach, kupimy w Polsce :) Ogólnie nie jestem przekonana do wózków z kołami różnej wielkości, ale Twój mi się spodobał, bo różnica w wielkości nie jest aż taka duża i przede wszystkim wszystkie 4 koła są pompowane. Jakoś nie mogę patrzeć jak kobietki pchają wózki z dwoma malutkimi plastikowymi kółeczkami z przodu :p A powiedz mi jak Twój się sprawdza na podjazdach na wózki, czy sprawia to problem, że przednie i tylne koła nie są rozstawione na tej samej szerokości? Mogę jeszcze spytać gdzie zamawiałaś wózek?:)
Ja to już naprawdę zgłupiałam od przeglądania tych wszystkich ofert, czasem zazdroszczę moim rodzicom, w sklepach były może ze dwa wózki na krzyż i brało się co było, hehe ;)
 
Vixen rozstaw kolek nie stanowi zadnego problemu; w ogole sie go nie czuje. Ja na poczatku napalilam sie na wozki trzykolowe, ale jak w sklepie chcialam podjechac nim na kraweznik to mi sie przechylil. Nawet nie chce myslec, co by sie stalo jakby w srodku siedzialo dziecko... Zamawialam wozek praktycznie u producenta. Jak wejdziesz sobie na strone http://xlander.pl/ i po wyborze modelu w dolnym lewym rogu jest link "kup online". Otwiera sie strona sklepu "pierwszy usmiech". Po zamowieniu czekalam jakies dwa dni na dostawe. Na razie smigalismy w gondolce, ale juz powoli musze przymierzac sie do spacerowki.
 
Jejku ale tu sie dzieje i same nowe mamusie :rofl2:
Co do wozkow to ja polecam bardzo polski wozek jedo. Zanim swoj kupilam pytalam napotkana rodzinke w Polsce, czy sa zadowoleni:-D Jedyny minus jak dla mnie, to nie bylo fotelika do samochodu i trzeba dokupic adaptery, zeby maxi cosi pasowalo.
Jesli nie chcecie wydawac duzo pieniedzy, to mozecie poszukac na willhaben.at sa foteliki uzywane. My tam sprzedalismy swoj. Tylko wczesniej zanim zdecydujecie sie na zakup musicie tam sprawdzic numer, czy spelnia norme, czy mozecie go jeszcze uzywac!!!
Jejku jak fajnie bylo wybierac te wszystkie rzeczy dla maluszka:-D Szkoda tylko, ze to taki drogi interes:tak:;-)
Ja w zeszlym tygodniu poraz pierwszy uslyszalam od mojej corci "Mamusiu kofam cie baldzio" :-D:-D:-D
 
reklama
:-)Witajcie,
Dawno mnie nie było, ale powód był ważny.
Dnia 4 stycznia przyszła na Świat nasza Malutka Myszka,
Sophie ważyła 2180g i miała 45cm, niestety nadal jest w szpitalu bo był to 35tydzień ciąży, ale wszystko jest na dobrej drodze żeby początkiem przyszłego tygodnia wyszła do domku.
Pozdrowionka dla Wszystkich Mam tych obecnych i tych przyszłych.;-)
 
Do góry