reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

ola8806 gratuluje Ci i zazdroszcze, ze juz mozesz trzymac swoje malenstwo w swoich ramionach. niech Ci mala zdrowa i piekna rosnie :tak: za jakis czas prosze, zdaj relacje jak sobie radzicie ;-)
 
reklama
Olu GRATULACJIE !!!
Życzę Ci dużo cierpliwości, a dla Malutkiej dużo zdrówka, siły, Miłość i samych życzliwych ludzi na całej drodze życia.

No my jeszcze mamy m-c, ale obawiam się że może to tyle nie potrwać.

Wszystkim życzę Wszystkiego Dobrego w tym Nowym Roku.:-)



 
Ostatnia edycja:
Hey dziewczyny,

Moze ktoras z Was kupila ostatnio lodowke lub inny sprzet i moze mi polecic jakis sklep internetowy lub stacjonarny? Te podstawowe znam Media M czy Saturn, one odpadaja. No i problem w tym, ze maz sie z pracy nie urwie i ktos musi mi ta lodowke wniesc. A z tym transportem to roznie bywa, a moze znacie kogos kto by ja mogl odebrac, przywiesc i wniesc za oplata?
 
Hej Maryńka,
Co do sklepów to jest jeszcze Conrad.
Co do transportu to znam numer, sama korzystałam, przywieźli ze sklepu wnieśli i zabrali stare.
0699 81759779

Powodzonka
 
Drogie Mamusie, te obecne i te przyszłe, gdzie warto rozejrzeć się w Wiedniu za wózkiem dla maluszka? Na razie przeglądałam jedynie ofertę sklepu BabyOne w internecie, ale oferta niestety mnie nie przekonała, jest szansa, że w sklepie stacjonarnym jest większy wybór? Gdzie jeszcze można zajrzeć? Kika? Z góry dziękuję za odpowiedzi :)
 
Hej
SZCZESLIWEGO WSLIZGU W NOWY ROK DLA WSZYSTKICH!!!!!!!!!!!!

vixen89 na mysl mi przychodzi Lutz-dzial dzieciecy albo Toys`Rus.W obu tych sklepach duzy wybor wozkow i oba te sklepy plus wymieniony przez ciebie Baby One znajdziesz na przyklad na SCS-ie w Vösendorfie.Z Siebenhirten odjezdza gratis bus co pol godz w tym kierunku.

ola-ode mnie rowniez wielkie gratulacje!!!!!!!!!!Przewrocilo ci sie zycie do gory nogami?:happy2:

Dobrze ze juz w poniedzialek dzieciaki ida ponownie do przedszkola bo 2 tygodnie siedzenia z nimi w domu zachwialo moja rownowage psychiczna:szok:
 
Beabea dziękuję, na pewno się wybierzemy, zwłaszcza, że mieszkam jakieś 10 min autem od SCS :) W xxxLutz patrzyłam na stronie, to ceny są masakryczne... Rozważamy też kupno w Polsce, ale pomyślałam, że może najpierw tu się rozejrzę jak to wygląda cenowo.
 
reklama
vixen89 jeszcze w Ludwigu sa dzialy dziecie itam tez jest duzo wozkow.
Ja osobiscie kupilam na allegro a moja mama wyslala mi paczka cos w stylu DHL (chyba 4logic) i zaplacila 80 zl.
 
Do góry