reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej dziewczyny!!! ale pogoda nas rozpieszcza :)))))))) ale od jutra juz pojawic sie ma deszcz :( moje maluchy za miesiec koncza dwa lata a jeszcze robia w pampersy uczylismy sie jakis czas temu sisuisu na nocnik ale to wszytsko ladowalo an podlodze sil mi braklo i zostalismy w pampersie moze macie jakis ciekawy sposob na odpieluszanie a moze czekac az same zaczna wolac uffff to nie takie proste jak mi sie wczesniej wydawalo piszcie jak macie jakies sposby :) pozdrawiam WERKAMIREK wydaje mi sie ze przy pierwszym porodzie nie puszczaja do domu po 6 h mysle ze dobe to sie lezy to wiem od kolezanek na sobie tego nie doswiadczylam bo mialam cesarke i dane mi bylo lezec az 10 dni :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok: przy drugim porodzie puszczaja po kilku godzinach :) pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czesc Drogie kolezanki :)

My dzisiaj caly dzien u Sylwii bylismy z rodzicami,korzystalismy z pogody,bo jak od jutra maja byc deszcze to nuda bedzie :(mam nadzieje ze sie jednak pogoda nie sprawdzi.

WERKAMIREK-wszystko zalezy raczej od tego jaki bedziesz miala porod i jak pozniej sie bedziecie czuc :) wypuszczaja tak jak dziewczyny napisaly po 6 godzinach ,ale tez i po paru dniach :)
Ja miallam cesarke i wyszlam po 3 dniach ,ale jakbym chciala zostac jeszcze dluzej to by nie bylo problemu.

MARTA1979-a my ostatnio jezdzimy na te rolki do Harold parku :)blisko Ciebie :0
Ja Kuba bedzie mial wakacje ,a to juz niedlugo, mozemy sie umowic i podjedziemy sobie wieczorkiem i razem pojezdzimy :)
Ja tez bym chciala zeby ktos z moich chlopakow dostali sie na taki kierunek studiow :)


ragazza-GRATULUJE wlasnego gniazdka :)

GRAZIUL-udanego urlopu :)

EMILKA- no to masz usprawiedliwiona nieobecnosc :) bo tak to bysmy wpadly tam wszytskie do Ciebie i Ciebie zmobilizowaly do pisania :)
 
Czesc :-)

My juz po kawce, Lenka oglada bajki a ja sie relaksuje. W sumie to nic u nas ciekawego, najgorsze, ze resztki z obiadu niedzielnego sie skonczyly i trzeba by cos ugotowac. Nie wiem, chyba zrobie lasagne i miche salaty do tego. Nie mam weny jak sa takie upaly.

doris78 i Marta 1979 - jeszcze nie ma czego gratulowac - daleka droga przed nami, te wszystkie formalnosci mnie dobijaja. :-(

Graziul - udanego wypoczynku. Zazdroszcze ci wyjazdu :-)

WerkaMirek - mnie wypuscili po 12 h, bo Lenka ssac nie umiala. Ale moja sasiadke wypuscili po 6h, porod miala ksiazkowy, to moze dlatego tak szybko. Obydwa porody byly pierwszymi.

Piszcie cos laski, bo nie mam komu odpisywac. :-) Pa
 
Cześć dziewczyny, ja tak troszkę nie w temacie, wpadam żeby się was dopytać, może któraś z was ma kogoś sprawdzonego kto wozi na lotniska? Muszę z córcią dostać się do East Midlands ze Skipton. Kiedyś miałam miłe małżeństwo z Harogate, ale zgubiłam namiary. To byli Ania i zdaje się Maciek, może ktoś wie? Każde namiary mile widziane.
Dzięki.:-)
 
Hejka dziewczyny:-):-):-)
U nas nic sie nie zmienia niuniek wstal dzis o 7.30 i juz spac nie chcial chyba to przez te upalne noce spimy przy otwartym oknie i tak nic nie czuc:szok::szok::szok::szok:Dzis zglosilam nauczycielce ze Aga miala wszy a ona mi odpowiedziala ze nic z tym zrobic nie moze jedynie wystawi zawiadomienia do rodzicow o sprawdzenie wlosow szok ja sie staram a inni to olewaja masakra jakas:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
kasia8118-
dzieki za mile pogaduchy i kawkowanie teraz ja zapraszam do mnie hihihi:-D:-D:-D
ragazza-
współczuje tych formalnosci i to oczekiwanie jest nagorsze,ale mozna sie pocieszyc ze to jeszcze troszke:-):-):-)
domi85-ja moja Age tez długo uczylam odpieluszkowania ,ale wlasnie w PL jak lato bylo chodzila w samych majteczkach nocnik stal na widoku i jakos sie udawalo:rofl2::rofl2:Ale ja ja uczyłam jak miala 3 latka;-)cierpliwosci:tak::tak::tak:
miranda-
ja jezdzilam z takim Grzeskiem fajny koles do Doncaster bral 40 F jesli chcesz ntr moge ci wysłac na priv:-):-):-)

To chyba wszystkim odpisalam teraz ide jakis obiad zrobic a z tym to jest masakra dla nas dwoch co juz mam robic:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
hejka
ja dopiero mam chwile zeby cos napisac,ale zaraz Maja wstanie wiec musze sie streszczec.wczoraj caly dzien mialam zamulke bo wstalam,znaczy sie Majeczka o 3 i do 7 sie bawila:szok::szok::szok::wściekła/y::wściekła/y:a o 7.15 wstal Pawelek,wiec super.
alexnow-oni wszyscy tutaj maja w dupie,ze dzieci chodza z wszami,masakra jakas:wściekła/y:
miranda-niestety nie pomoge,bo nas zawsze zawozi znajomy jakis,bo zawsze bierze tylko z apaliwo a nie zeby zarobic.
domi-ja na sile chcialam mojego nauczyc jak mial 2 lata,ale to myla masakra i dla mnie i dla niego,z tego wszystkiego nie chcial robic nigdzie,wiec odpuscilam bo nie miala juz sily.ale pewniego dnia,po jakis 3 miesiacach od nieudanej proby,zdjelam mu pampka po nocy i powiedzialam,Pawełek od dzisiaj wolamy siku,a on nie i leje po nogawkach.3 pierwsze razy nie zdazyl i popuscil a pozniej juz poszlo super,z kupa nie bylo wpadki nawet raz:-):-)teraz po 2 miesiacach od rozpoczecia nauki,spi juz bez pampersa w nocy.mysle ze nic na sile,dzieciaki musza dorasnac do tego.
ragazza-super,ze wam sie udalo cos znalezc,no i zycze szybkiego zalatwiania formalnosci i odbioru kluczy;-)jak myslisz ile to potrwa??
graziul-jeszcze raz udanego wypoczynku:-)
renuska-moja powoli tez staje sie mobila,juz potrafi sie przewrocic na brzuszek:-)a poznije placze bo nie lubi lezej na brzuchu,wiec ja klade na plecy a ona od nowa fruu na brzuchol:-D
marta1979-ja od jakiegos tyg wiecznie jestem newyspana i zmaczona,pomimo tego ze pije po 3 kawy dziennie i to takie super mocne,wiec to chyba przez pogode.
werkamirek-ja po obu porodach wyszlam po jakis 24 godzinach,zalezy jak pediatra bedzie mial ochote przyjsc i zbadac dzidziusia,bo ja po urodzeniu Majki czekalam jakies 10 godz,pomimo tego ze od porodu minelo 20 godz,ale nie mial czasu bo byl zajety:wściekła/y::wściekła/y:w koncu zrabalam polozna i przyszedl w ciagu 5 min.
dobra spadam dokonczyc obiad,bo zapiekanke dzisiaj mam.
 
hej dziewczyny pogoda nam sie psuje :( ale to chyba tylko na chwilke i znowu bedzie ladnie ALEXNOW-------ZANETABD7 dzieki dziewczyny za rady chyba macie racje odczekam jakis czas i znowu sprobuje moze pojdzie a jak nie to moze same dorosna :) uciekam pozdrowienia !!!
 
hej hej .U nas nudy .
Domi 85 - ja poczytalam troche w necie o odpieluszkowaniu ,pierwsza lepsza metoda podzialala -cale szczescie nie bylo ciezko .
Zaneta - no i ja w koncu nie wiem czy dotre do ciebie bo mi tylko czwartek pasuje ,musze sie jeszcze z moim chlopem dogadac ,bo moze zostawilabym mu dzieci i sama bym przyjechala na luzie .
Sylwia - ostatnio Dominik mowil ze bawil sie baczkiem u wrozki ,czy on naprawde mysli ze Olivka to wrozka ? Nie wiem co w tej glowie siedzi .
Doris -snilas mi sie ostatnio ,ze uczylas studentow angielskiego i zwracali sie do ciebie pani Doris :-D
 
Czesc :))

Pogoda nam sie popsula ,ale mimo wszystko cieplo jest :)Ciekawe jakie bedzie cale lato :)
A u Kuby w szkole co dwa tygodnie przychodzi jakas pielgniarka i sprawdza wlosy dzieciom

DOMI-ja tez mialam kilka podejsc do odpieluszkowania,przed 2 rokiem ,potem na dwa latka ,potem sprobowalam jak mial 2 i 3 miesiace i udalo sie w jeden dzien :)wiec tak jak dziewczyny napisaly ,dzieci musza do tego dojrzec :)

RENUSKA-wow ale mialas sen,chcialabym tak mowic po angielsku :))0moze sie kiedys spelni :)))
 
reklama
witam:-)
Juz sie zrobilo szaro i zaczeło padac poprostu pogoda do kitu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Aga dzis obudziła sie o 5 rano i zaczela sobie sprzatac pokoj:szok::szok::szok::szok:i przy okazji małego obudziła:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Dzis maja mi przyjsc sciane zrobic ciekawe jak zrobia bo jak w sypialni mi okno mi naprawili to sciana jest do pomalowania:crazy::crazy::crazy::crazy:
doris-u nas tez niby sprawdzaja glowy dziecia:baffled::baffled:
miranda-juz wysylam ci nr:tak::tak::tak:

Uciekam kawke jaks strzelic;-);-);-)
 
Do góry