reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Cardiff :)

reklama
hej
ja niestety juz nie z Walii...ale mieszkalam tam prawie 4 lata i niedawno przenieslismy sie /szkoda/ do Londynu
chociaz tu mamypiekny dom i ogrod a maz fajna prace...to tesknie za widokami w Walii...ludzmi

pozdrawiam serdecznie
 
Witaj! no szkoda ze juz nie w cardiff :( napewno w londynie tez Ci sie ulozy:-)

a gdzie te mamy z cardiff sie ukrywaja? :-D
 
Witaj!!
pieknie jest w Swansea! no troche jest do cardiff :) widze ze tez masz dwulatka w domu :)
 
tak juz prawie 3 latke hehehe i do tego straszna rozrabiare hehheh


wiesz co w sumie to az tak daleko nie jest czesto swojego czasu jezdzilismy do Cardiff na zaupki teraz czasu za bardzo nie ma a wam jak sie tam zyje???
 
Zyje nam sie dobrze :) mieszkamy w bardzo spokojnej dzielnicy z duzym placem zabaw - wiec duzo czasu tam spedzamy. No moj tydzien temu skonczyl 2 latka - tez rozrabia :)
A Ty masz dziewczynke?
to pewnie w swansea na plaze czesto chodzicie? my czasem jezdzimy do barry island sie plazowac :)
 
Tak córcie Wiktoria ma imię;-)))


tak jak jest piekna pogoda to na placu na plazy duzo czasu spedzamy,czesto tezm mam tam sesje z dziewczynami w ciązy lub dziecmi;-)))


a ty widze to w oczekiwaniu na kolejną dzidzie???


a Tak wogóle to Paulina jestem:-)
 
nie, nie oczekuje...jak narazie ;)
Witaj Paulina :) ja jestem Ania. uu to pani fotograf jestes - super! moze na jakas sesyjke z moim urwisem sie do Ciebie wybiore :-D a samouk jestes? No w Swansea super sa miejsca na zdjecia, masz duze pole do popisu! pozdrawiam
 
reklama
to zapraszam na sesyjke pokaze ci kilka fotek moze ci sie spodobaja
 

Załączniki

  • IMG_0743.jpg
    IMG_0743.jpg
    13,4 KB · Wyświetleń: 81
  • IMG_0793.jpg
    IMG_0793.jpg
    11,7 KB · Wyświetleń: 61
  • IMG_0868.jpg
    IMG_0868.jpg
    23 KB · Wyświetleń: 73
  • 7.jpg
    7.jpg
    38,9 KB · Wyświetleń: 82
  • IMG_1119.jpg
    IMG_1119.jpg
    19,7 KB · Wyświetleń: 70
  • IMG_1091.jpg
    IMG_1091.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 61
  • IMG_1090.jpg
    IMG_1090.jpg
    14,7 KB · Wyświetleń: 62
  • 4.jpg
    4.jpg
    12,2 KB · Wyświetleń: 64
Do góry