reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Częstochowy JEDNOCZMY SIĘ :)

reklama
To się mijamy :( Bo mój mały o 13.00 idzie na drzemkę. Wychodzimy na promenadę około 11.00 i jesteśmy do ok. 12.30. Czasem wychodzę z nim też po 16 tej też.
 
Aleksandra to My postaramy się być przed 12 tą na promenadzie, czasem też jesteśmy na tym placu zabaw wyłożonym tartanem. Mamy beżowo czarny wózek xlander :) Jak nam się uda spotkać to fajnie, a jak nie to następnym razem umówimy się jakoś konkretnie, jak będzie cieplej niż dzisiaj...
 
reklama
Beti, a co zmieniasz pieluchy na dady? Ja do tej pory kupowałam Huggisy na dzień, ale mam wrażenie że są już za mało chłonne jak dla mojego smyka (huggiesy premium są bardzo cieniutkie). Kupiłam ostatnio jedną paczkę Dady na wypróbowanie, ale kupiłam rozmiar 4 i są małe, tak na styk. Następną paczkę (jeśli się sprawdzą) kupię już 5tki, mimo że jest napisane od 15 kg a mój młody ma 11,5 kg :eek:
 
Ostatnia edycja:
Do góry