reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Częstochowy JEDNOCZMY SIĘ :)

Lili zagladaj do nas jakos cicho troche tu sie zrobilo ostatnio :) Nulini też pochłonieta pracą :>
aneczka ma byc coraz cieplej więc myslę że się niedługo spotkamy wszystkie :)
asia ja mam troche do alei a samochodu swojego nie posiadam :/ wiec nawet nie jeżdzę .

Mój Kacper wczoraj był tak senny że nie wiedzial co ze soba zrobić odpuściłam mu kąpanie i dzisija dlużej posiedzi jak tatus przyjedzie :) Dzisiaj bedę dzwoniła i szukała wózka coneco flash po sklepach w czestochowie przymierzam sie do zakupu ale nie wiem gdzie maja a chciałam oblukać go .
 
reklama
U mnie Dady się sprawdziły, ale tylko 2, byłam zachwycona, ale już 3 w ogóle nie chłonęły. Od Huggies Oskar dostawał niewielkich odparzeń i też jakoś specjalnie chłonne nie były. Teraz już tylko Pampers, Premium Care są super, do 3 rozmiaru mają siateczkę, która fajnie trzyma luźną kupkę. Także te mamy na wyjazdy, a active baby na co dzień. Ostatnio znajoma poleciła sleep&play, są niezłe, w promocji tańsze od dady i nie śmierdzą tak bardzo. Więc w sumie jak miałam czasami nawet co godzinę zmieniać mokrą pieluchę, to ekonomiczniej wyszło kupić pampersy.
Wczoraj wyszliśmy na spacer dopiero o 15:00 i muszę powiedzieć, że było przyjemniej niż w południe.
Aleksandro najlepiej podjechać do siedziby Coneco, tam na pewno dokładnie wszystkie modele zobaczysz.
 
Patrycja a gdzie u nas w częstochowie jest ten sklep ?? Bo nie mogę znaleść :)
My pampersa uzywalismy tylko na początku potem byly hugissy z ktorych nie bylam wogole zadowolona gaga zostala teraz mamy 4 :) i niby są do chyba 18 kg a wydaja sie malawe robic :p
 
Hej dziewczyny!
Co do pieluszek, to my używamy Babydream, jak dla mnie są bardzo dobre.

Do Simply dość często chodzę na zakupy :-) A moi teściowie mieszkają niedaleko Promenady, więc też na wiosnę mogłabym tam wyjść. Fajnie by było umówić się kiedyś na spacer wspólnie :-)
 
My cały czas używamy pampersów active baby, na noc, na spacery i wyjścia. Żadnym innym pieluchom tak nie ufam jak pampersom :) W domu używamy tańszych zamienników np huggisów, ale pampersy są bezkonkurencyjne.

Aleksandra, my kupowaliśmy lekki wózek w Babylandii na ulicy Krótkiej. Mają bardzo duży wybór i przystępne ceny. My wybraliśmy Lire 3, firmy EuroCart. Póki co wozimy wózek zawsze w samochodzie i przydaje się centrach handlowych, ale jak tylko ciepło się zrobi to ruszymy nim na spacerki :)

Wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet :)
Też czekam na nasz wspólny spacer :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry