reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Częstochowy JEDNOCZMY SIĘ :)

reklama
Asia daj znać jak spisują się Dady. Używamy Hugisy- są ok, poza economy-te nie odprowadzają wilgoci w głąb pieluchy. Ostatnio nie było nic w promocji i przypomniałam sobie o dadach
 
Też używamy huggiesy premium, są ok. Ostatnio mały zaczął więcej pić, i huggiesy zaczęły coraz częściej przeciekać. Są bardzo cieniutkie, może dlatego nieco mniej chłonne?
Beti, jak przetestuje całą paczkę Dady to Ci powiem jak się sprawują. Szkoda że za mały rozmiar kupiliśmy, trudno tą paczkę jakoś zużyjemy
Aleksandra, jakich pieluch używasz?
 
Czesc dziewczyny,
Troche mnie nie było ale was podczytywałam :) Byliśmy na krotkim odpoczynku u mojej siostry :) i teraz wróciliśmy do domku.
Podoba mi się pomysł spotkania na promenadzie my mimo że mieszkamy w centrum bardzo często tam jesteśmy bo mlody może pobiegać :)
Pozdrowionka wieczorkiem się odezwę bo Nikoś się obudził
 
Asia ja używam obecnie dady :) mam jeszcze huggisy ale nie przypadły mi do gustu a raczej pupy małodego :>
aneczko odwiedzaj nas częściej :)
My po spacerku zawedrowalam do reala i spowrotem :D teraz ma być coraz piękniej na dworze :] <jupi>
 
My znów byliśmy dziś w alejach, na ryneczku, w Simply.
Żeby już ta wiosna przyszła, bo niby słońce ładnie świeci ale jeszcze jest tak zimno :(
 
Cześć dziewczyny. Trochę mnie nie było, ale miałam ostatnio urwanie głowy - najpierw w zwiążku z pracą, teraz z kolei latanie po przychodnach, brrr... Postaram się zaglądać częściej!
 
reklama
asia to jak będziesz znowu w alejach i w simply to zapraszam na kawkę :) mieszkam obok simply a maluchy się pobawią
No teraz będe zaglądać częsciej bo juz w domku i nie wybieram się raczej nigdzie w podróze :) Kurcze nei moge sie juz doczekac jak bedzie cieplutko na dworze bo teraz fajne słoneczko ale momentami jak zawieje to strasznie mrozno jeszcze :) Ja chce lato :)
 
Do góry