reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z FRANCJI!

Jej Maryś, ale ze mnie gapa.. no przecież Ty w Pl jesteś – razem czekamy na ‘wielką przeprowadzkę’ ;))) chyba przesilenie wiosenne mi zaszkodziło ;)))

Josephine – pocieszyłaś mnie, już się obawiałam, że limity wyczerpiecie, za nim na mnie padnie, Mistralka, Anucha tylko patrzeć jak suwaczki wstawią, na szczęście na tym forum na jedynakach się nie spoczywa :-)

No to Mistralka na pierwsze bebe zezwalam już teraz… ! ;) …no i drugie, ale z trzecim czekaj na mnie !!! Anucha, też zezwalam na natychmiastową drugą akcję ;) – a z kolejnym proszę już zaczekać ;) Magda również zdążysz przede mną, jeszcze jeden suwaczek dołożyć ;) a Josephine, to lepiej zaczekaj już na mnie bo jak Ci się bliźniaki trafią to później już pewnie nie zechcesz dotrzymać mi towarzystwa ;((
 
reklama
"Mi i Mistralce, bocian zamiast becika rzuca klody pod nogi, no ale kto wie??? Moje INV juz w maju
C:\Users\ANIAIA~1\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image001.gif
Dzieki Josephine, ze w Nas wierzysz!"

Anucha, który to bociek ???!!! zaraz go znajdę i mu przemówię do rozsądku !!! mimo, iż Was nie znam to będę trzymać mocnoooooo kciuki za Ciebie i Mistralkę, a moje kciuki mają moc sprawczą w połączeniu z innymi dziewczynami ! przekonacie się :)

Josephine – dziękuję za link i naprowadzenie na inne strony. Fajne, to mieszkanko i na dodatek dzisiaj dodane.

Mistralka – niedawno odkryłam ta piosenkę, sporo przydatnego słownictwa w niej ;) Zaraz sobie popatrzę co tam jeszcze poprzesyłałaś ;)
Padam z nóg 3 godziny po sklepach chodziłam, a tu jeszcze pracę domową trzeba zrobić na fr. i jakąś kolację przygotować - miały być naleśniki, ale chyba z krzesełkiem przy kuchence ;)

Miłego, spokojnego wieczoru !
 
Yasemin : ale sie usmialam z nalesnikow z krzeslem przy kuchence :)

mistralka : no ceny w IDF sa po prostu powalajace... mam nadzieje, ze uda wam sie zlapac fajne mieszkanie i za rozsadna cene !

nogi z tylka mi wypadaja a jeszcze dzis musze spooor poogarniac ... jej .. a tak chcialam spokojny wieczor z muzyka lub filmem miec... no nic ... bede miec jutro

magda : jak samopoczucie ?

yasemin : a z tymi blizniakami to wiesz ja bym chciala :) od poczatku chcielismy blizniaki. I gydby tak mozna bylo zaplanowac, wybrac to poprosilabym o blizniaki chlopiec + dziewczynka. zestawienie jest tu bardzo wazne ! :)
 
Josephine- juz oki... Jeszcze czasami zoladek mnie boli, ale juz oki:)

Anucha- super, moze to gdzies blisko was;p

Tak, tak Marys pisalam o drugim....tylko poczekam az mloda skonczy dwa latka ( chyba ze samo zrobi niespodzianke wczesniej, tez sie nie pogniewam) i bedzie drugie:))
Zeby jeszcze porod byl jak pierdniecie:p

Yasemin- dzieki za pocieszenie i bede pamietac o tych pudlach ;p

Marys- to jeszcze 3 dni albo tydzien i 3 dni i ladujesz na porodowce;)
 
pirouette to moja w szkole wlasnie przerabia :-D:-D
a ja sie wkurzylam bo nie moge znalesc moich cytologii a jutro wizyta u gina , nie mam pojecia gdzie sa:no::wściekła/y::no:, a to wazne bo co ja jej tak po mojemu opowiem. chyba robilam raz ksero w szpitalu moze im zostalo , jutro pojde sie dowiedziec.
a ja dzis mialam dwa razy fr ..:baffled::baffled: padnac mozna .. i na tym rdugim kursie sa panie emerytki fr i ucza , kazda ma po dwie , trzy osoby przy stole ; tak sobie , ale zawsze cos do glowy wejdzie, no i ze mna sa dwie arabki, nie umieja nawet pisac , takze ja tam siedze i slucham; i dzis pani mi zaproponowala zebym jutro do niej przyszla do domu i sie pouczymy!!! fajnie co nie !! milo z jej strony. :tak:
ja rowniez trzymam kciuki za wasze starania dziewczyny!! ja o moja mala staralam sie dlugo ponad dwa lata , i kiedy stracilam juz nadzieje , hop...i stalo sie (chyba juz wam pisalam o tym)
milego wieczoru!
 
Hej, Dziewczyny

Magda- porównanie porodu do ‘pierdniecia’ to Ci się udało, uśmiałam się :-D

Maryś – nieźle z tym, że dwie ciąże tyle samo czasu trwały, co do dnia:szok:! – ciekawe jak będzie teraz ;)

Zoe
– to współczuję tych pań emerytek
 
Ostatnia edycja:
reklama
witajcie! bylam u taj pani ..pomogla w pracy domowej:-) , a jakie mieszkanie ma super!!! moje marzenie!!!!:szok:
tak wracalam do domu ...a ze mam pod gorke , cieplo, myslalam ze padne , nie dojde , z kurtka na ramieniu, i tak sobie mysle ze z brzuchem to chybaze ktos mnie wtoczy:rofl2::rofl2: wejde!!!!
bylam w szpitalu odzyskalam moje wyniki , i widzialam pogotowie maluszka przywiozlo, biedny ....
wczoraj lekarz dal mi deklaracje do wypelnienia i do wyslania dla caf-u ale kurcze nie wiem czy ja mam to sama wypelnic czy tez wpisac "meza " obok bo jest rubryka, dzis ide do gina sie zapytam:confused:
a dzis mialam matme!! lubie to:tak::tak::tak:, sin, cos, tan .. pi , itp....

milego dnia!!
 
Do góry